reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Super wieści dziewczyny, ciesze się razem z Wami!

Ja też dostała, skierowanie na glukozę mam zrobić pomiędzy 24 a 28 tc

Dziewczyny dzięki i macie racje na pewno pójdę gdzieś indziej. ..
Tylko wiecie co mnie zastanawia? To moja druga ciąża prowadzona u niej i z niko zero problemów z zobaczeniem czegokolwiek miała , ja nie wiem co ona teraz wymyśla. ..
Albo dokładniejsze się jeszcze zrobiła albo co??
 
reklama
Ziemniaczek trzymam kciuki!
Katarineczka, ja tez dzisiaj po połówkowym i muszę wrócić za 3 tygodnie bo tak sie ruszała ze serca dokładnie nie zbadał . Ale jakoś sie nie martwię bo w wypisie jest opis serca i wyraźnie napisane ze bez anomalii itd. Myśle ze chce tylko dopatrzeć :-)
1467248263-kqwenc.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Emka ja tez teraz ma 3 klucia :/ martwi mnie to ze punkt pobran jest malutki i nie ma za bardzo tam gdzie usiasc a co dopiero sie polozyc a wiem ze tego bede potrzebowac..
 
Ja mam dzisiaj tylko zwykła wizytę-zwolnienie chociaż liczę że zrobi usg i tak na 100% mi ta dziewczynkę potwierdzi.
A teraz przyjechałam jeszcze tutaj co chodze na nfz bi miałam się pokazać z wynikami też raczej bez usg i tutaj nie jest na godziny a przychodzi się i czeka. Zawsze od 7.10 to ja sprytnie przyjechałam z rana żeby nie siedzieć a na drzwiach kartka że dziś od 10.40. Ale chyba już do domu nie wracam. Niby jakieś 5km ale bez sensu
 
Ja glukoze będę mieć robiona pierwszy raz więc nie wiem jaki to smak ale myślę że dam radę. W pierwszej ciąży nie miałam tego badania tylko glukoze na czczo :crazy:
EWA
Super zdjęcie też mam w 3d ale nie mogę dodać nie wychodzi :growl:. Moja dzidzia wyszła bardziej pomarszczona hehe.
KEJTI
Udanej wizyty
 
Ostatnia edycja:
Ja po wizycie. Dzieci zdrowe. Rosną i sa w dobrym wieku. Czyli 17 tyg. (błąd jest w opisie pierwszego BDB)
1467290287-1d1mld.jpeg

Sa ułożone tak:
1467290343-1d1mld.jpeg

I wyglądają tak:
1467290387-1d1mld.jpeg

I uwaga: jednak sa dwujajowe, dwuowodniowe.
A na koniec trochę smutna wiadomość: będzie dwóch panów. Nikt nie chce mi uwierzyć. Mąż trochę zawiedziony ale sie cieszy. A mi się chce płakać. 4 małych łobuzów. attachFull761909
 

Załączniki

  • upload_2016-6-30_14-49-10.png
    upload_2016-6-30_14-49-10.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 62
Ewa, śliczna dziewczynka!

Keeji, to się naczekałaś...

K8sad, nie martw się, będą chłopaki wspierać siebie i Was w przyszłości :)

Przy obciążeniu glukozą w ciąży chyba zawsze są 3 kłucia?

Joasia, Karola, Milagros kciuki za jutrzejsze wizyty!
 
reklama
Do góry