reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Keejti i emalka gratuluje córeczek, a Izie i ivi synusiów!!!
Najwazniejsze dziewczyny ze z maluszkami wszystko w porządku i ładnie rosną.
Ja jeszcze mam półtora tygodnia niepewności.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Jestem i ja :)
Dziewczynka zostala dziewczynka poki co i w sumie ten gin nie mowi plci poki nie widzi dobrze a tu tylko przylozyl glowice i od razu zobaczyl :)
Poza tym tetno ma 148 a waga 452g :) reszta oki :)
Ivi moja ma kosc udowa 3,78cm :)

I dostalam juz skierowanie na obciazenie glukoza, pytalam o cytryne to moj gin raczej nie jest za bo tez troche cukru ma ale za to powiedzial ze bym sprobowala z mieta bo niby lepsze i nic nie wplywa na wynik.. ja otym wcale nie slyszalam ale jeszcze dopytam w lab czy mozna i chetnie bym sprobowala :)

Keejti gratuluje coreczki :)
 
Ostatnia edycja:
Ja glukoze będę miała za tydzień i babka mówiła żebym kupiła cytryne żeby zatuszować smak, ale ja wolę nie brać bo jak czytam to wszędzie piszą inaczej :cool:
 
Ja pilam z cytryną, teraz też zamierzam bo czeka mnie powtórka.

Gratuluję zdrowych dzidziochow :)
Super dobre wieści :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Ja pytałam mojego gina teraz o ta cytrynę bo dał mi tez skierowanie i mowi ze ok, w poprzedniej ciazy tez piłam z cytryna i było jak przesłodzona lemoniada - faktycznie robili mi sie niedobrze od tego ... Nie wiem kiedy teraz fo zrobię bo mam mieć 3 razy pobrana 1 po 1 h i po 2h ... Ble


Dziewczyny same cudowne wieści :)))) super bardzo sie cieszę :)

Moje echo serca po raz trzeci przełożone tym razem na sobotę ... Dzwonił sam lekarz , wiec cieżko było odmówić .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Em ka ja też miałam ta pobierana 3razy. Jobla na poczekalni można dostać, i za dwa tygodnie znów idę :-(
 
Do góry