reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Dorota hmm to widzisz ciekawi mnie to, czy mi właśnie te bole od tej lutki się zmniejszyły. Na swoich sierpniowkach tak wyczytalam, ze od razu dziewczyna lepiej było (stare nasze posty) jak wzięły więcej lutki lub w ogóle u tych co nie brały, to się poprawialo. Ciekawe wiec ile prawdy w tej lutce a ile w psychice.
Co do giną to ja bym go tak trochę pideszla i pierw poczekala co powie sam a potem go zaskoczyła własnymi informacjami. Jak pierwsza zasugerujesz to może to przyjąć od razu i nie przedstawić własnego zdania.
Kluje mnie dzis prawy jajnik, ciekawe czemu bo torbiel na lewym.
 
reklama
No zobaczę najpierw co on powie od tym krwiaku, jeśli uzna że jest z krwiakiem ok to nic nie będę mówiła zapytam też mojego Gina co sądzi p tej lutce w tych bólach.

Ja wczoraj zjadłam te pół łyżeczki kminku i naprawdę było lepiej ( z polecenia Ivi) dziś rano zaś muszę wziąść.
 
Cześć dziewczyny :) Czy tylko ja nie widziałam jeszcze mojej Fasolki? Byłam na USG 24.03, myślałam, że będziemy mogli zrobić świąteczną niespodziankę rodzinie, a tu tylko 15mm pęcherzyk.. ponoć ciąża młodsza o 9 dni, niż wynikało by to z om - czyli 4t i 6dni. Oczywiście wszystko o pustych jajach już przewertowane i stresik jest. Ciałko żółte zostało zlokalizowane z komentarzem "przyjmijmy że to cż". Termin wg tego badania 25.11..
 
Madzu - a kiedy teraz wizyta? nie martw się :) w 5tc nic dziwnego że dzidzi nie było widac jeszcze :)
 
Ja po wizycie z badania ginekologicznego dowiedziałam się że dzidzia rośnie . Waga stoi ciągle 64 kg , ciśnienie słabe 90/60 uważać mam na siebie żeby nie wywrucic się gdzieś , cytologia na pograniczu 2 wiec dopochwowo globulki . Termin na usg 14 kwietnia plus krew i mocz do zrobienia przed tym terminem
 
reklama
Do góry