reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Tak tak Dorotka to jest 1.89 cm
Gratulacje :-) tez duzy brzdac:-Dmasz zdjecie? :-D

Dorotka- moj gin chyba tez wczesniej musial widziec tego mojego krwiaka tylko.nic nie mowil bo moze byl jeszcze maly a teraz juz go to dobrze widzial to moze zdecydowal sie powiedziec? Juz sama nie wiem co o tym myslec... mam nadzieje ze jakos sie wchlonie bo to nie daje mi spokoju. Codziennie wieczorem dopada mnie dol z tego powodu i placze :-( w ogole mnie te swieta nie interesuja. Nie ciesze sie nimi wcale ani ich nie czuje przez tego krwiaka :-/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorota.. To od krwiaka? Bo widzisz..np.mnie i Milagros tez baaardzo boli a nam wypada ten termin @. Nie jest tak u Ciebie tez? Ja się wcześniej sporo nasmecilam, ze to mocniejszy i mniej typowy ból, nie przechodzący od razu po nospie i magnezie.
Dzis mój termin @ i od rana dramat.. Jakby skurcze lekkie w srodku samym.. Trochę mniejsze niż w ostatnich dniach ale też stresujące..
Dzidzia juz dużą, Wazne ze wszystko dobrze, rosnie, serducho bije! Będę myśleć cały czas!
 
Dorota dobrze ze wszystko ok :) dzidzie masz o 1 dzień starsza :) przezorny zawsze ubezpieczony :) Ty to kasz niezłe co tydzień widzisz dzidzie :)

Lilith ja miałam ostatnia @25stycznia i nje odczuwam jakiś boli ale mam wrażenie ze mniej mnie macica boli niz w 1 ciazy pewnie juz przyzwyczajona to raz a dwa wtedy nylam szczypiorek całkiem ... Moze to ma jakies znaczenie.
 
Dzidziolek zdjęcie trochę niewyraźne

Lilith on nic nie gadał i krwiaku on wogole by mi o tym nie mówił, tzn mój gin 2 tygodnie temu prawie mówił o krwiaku, widać że się wchłania skoro tamten by to krwiakiem nie nazwał ;-)
 

Załączniki

  • 1458994790901.jpg
    1458994790901.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 124
Emka to zazdraszczam, zawsze troszkę mniej stresu dla Ciebie wiec i spokoju dla fasolki.

Dorota to chyba bardzo dobra wiadomość. Kiedy idziesz do tego swojego giną? Ciekawe co on powie teraz o tym krwiaku. Co Ci w szpitalu na te bole powiedzieli? Masz dodatkowo jakieś nowe zalecenia?
 
Lilith że więcej luteiny mam wziąść bo ona też pomaga, zbadał mnie i też wszystko ok.
No w piątek 1 idę do swojego ciekawa jestem co powie, hmmm poradzcie mam swojemu powiedzieć np podczas usg o tym krwiaku że byłam na Ip i co dziś ten gin powiedział czy nic nie mówić?
 
reklama
Dobrze Dorota, ze tak fajnie sie dzidzia rozwija i ze tak cie pocieszyli :-) obys wiecej boli nie miala.. ja mysle, ze mozesz powiedziec.. tzn o sanej wizycie powiedz, ze tak cie boli czasami..
 
Do góry