reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Karola współczuję stresu a okrzyk jak najbardziej szczery ♡ nie ma co się wstydzić :)
To razem wizytujemy 24 :)
Jostyna fantastyczne wiesci ♡
Em Ka hmm dziwne z tym ubezpieczeniem. Dowiedz się szczegółowo dla samej siebie
Ivi ja zawsze miałam a w ciąży mi się poprawiala
Super ♡♡♡ cudowna wiadomość
Emalka no to miałaś samopoczucie :/ lepiej już? Ja pewnie też się nie dowiem płci znając moje szczęście
Lilith graciorki a zdjęcia cudowne, szczególnie drugie jak się lekko uśmiecha ♡♡♡♡
Aob dobrze że do przodu :*
Milia u mnie gin pow ze na nast wizycie już nie będzie mierzył całościowo
Linka widać że to dziewczynka, nie wiem jak ale tak jest :)





Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super wieści dziewczyny!!!

Emalka u mnie gin to nawet nie chciał sprawdzać płci dopiero go przycisnełam to ma odczepnego powiedział ze raczej dziewczynka ale wiecej to na połówkowym bo on nie chce zgadywać i wróżyć.

Ivi super ze chłopiec ja też po cichu liczyłam na syneczka ale narazie nie wiadomo.

Lilth gratuluję córuni, a myślałam że będzie chłopak bo takie koziołki fikało i nie chiało się ustawiać łobuzowało w brzuchu. Może u mnie bedzie tez jednak dziewczynka łobuziara co odwraca się tyłkiem do mamy :-)
 
Dzis chyba nikt nie ma wizyt?

Ja na 24 nie mam nikogo na liście, haaloo wysyłać notki.

Milagros ja to fb w ogole nie lubię..
 
reklama
Maluszek ładnie rośnie. Z usg 2 tygodnie starszy niż z Om. Nadal mam brać duphaston i Rovamycynę. Dodatkowo witaminy Pregna , Pregna Dha i Asmag.
Tak jak już napisałam na ogólnym podczas badania doszło do mocnego plamienia krwią, w domu w toalecie jeszcze raz powtórka. Lekarz założył wziernik i stwierdził że to krwawienie z szyjki i nie będzie mnie więcej badał ginekologiczne.
Od czego to może być? Gin mówi ze od szyjki ale przecież zdrowa szyjka nie krwawi.
W związku z tym krwawieniem dostałam zakaz przytulanek.
Rozmawialiśmy też o amniopunkcji i gin mówi że nie ingeruje w to i z taką wiedzą jaką mam na temat toksoplazmozy muszę samą podjąć decyzję.
 
Do góry