reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Usg miałam przez brzuch. Tylko to nieszczęsne badanie. Niby gin mówił ze to szyjka ale ja i tak mam stracha bo łożysko mam nisko, na tylnej ścianie ale jednak nisko.
 
reklama
Umie lekarka juz dawno nie bada bo powiedziała ze u wielorudek więcej szkody niż pożytku z badania i woli nie naruszać ... dopiero na koniec przed porodem czystość pochwy , chyba że coś będzie się dziać
 
Lilith ja do tej pory tez nie zrobilam cytologii. Lekarz mi powiedzial , ze jest czas a na ^poczatku lepiej nie szperac zeby wlasnie uniknac plamien i uszkodzen. Badana ginekologicznie bylam tylko raz na poczatku ciazy i wsio.Nie wiem do kiedy te cytologie powinno sie zrobic...z mloda mialam na drugiej wizycie czyli jakos w 8 tygodniu.
 
Wiklinka nie ma chyba do kiedy. Ja robię w lipcu bo wtedy mija rok od ostatniej a też jestem w grupie ryzyka. Ważne chyba żeby byla zrobiona ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros ech.. Ja taki bezmozg teraz jestem i nawet nie wiem o jakim linku mowa.. Az wstyd..
Wiem..ale co i jak w takim przypadku to tez nie wiem. Nigdy też z tym problemu nie miałam..raczej odwrotnie..

Iza, dla faceta to clotrimazolum z kremie. Kilka dni musi się smarować i załatwione.

Ja tez grupa ryzyka..juz upomnienia wysyłają jakiś czas i to od zwykłego lekarza tak i szpital.. Ja się panicznie boje.. We wtorek mam wizyte to z moja pogadam..

Chcialabym juz 20tc.. Coś mi się ciągnie..
 
Cytologię też dałam sobie głupia zrobić i plamiłam po niej chyba 5 dni. Ja naprawdę myślałam, że badanie to standard i że wszyscy ginekolodzy badają. Teraz już będę mądrzejsza.
 
Mama czwórki, super, ze z dzidzią ok :)

W poprzedniej ciąży na fotelu miałam szyjkę sprawdzaną na każdej wizycie, ręcznie, bo miałam polipa w szyjce, który krwawił przy naruszaniu i podobno ręcznie było lepiej sprawdzać niż przez usg dopochwowe i faktycznie po takim sprawdzaniu ani razu nie krwawiłam. Krwawienie z nadżerki tez może być, a po cytologii zawsze mam przez kilka godzin delikatne, teraz zrobię już chyba dopiero po ciąży, miałam zrobić przed, ale nie zdążyłam.

Wracając do badań, to ta nowa na NFZ raz mnie badała, ostatnio nie, bo się skrzywiłam ;) ale powiedziała, że na następnej wizycie mnie zbada i że musi sprawdzić, czy nie ma infekcji i czy szyjka trzyma...
 
Ja ostatnio bylam ginekologicznie badana. Po badaniu zauwazylam wiecej uplawow i tyle . Cytologii tez jeszcze nie mialam...no ale nic. Wierze ze gin woe co robi i nie wtracam sie :-)
Mamo czworki ;-* dobrze ze gin zapowiedzial ze koniec badaniami :-)
 
reklama
Hej ! dopiero co dołączyłam :D jestem po 2 USG u dwóch innych lekarzy , jeden wypatrzył siusiorka ale na bardzo słabym aparacie dzisiaj byłam prywatnie u super lekarza z super sprzętem stwierdził 70 % dziewuchy , sama juz nie wiem co o tym myśleć , wstawiam zdjęcie :p 14 tydzien :)
 

Załączniki

  • eeee.jpg
    eeee.jpg
    55,6 KB · Wyświetleń: 108
Do góry