reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
To który to teraz tydzień u Ciebie będzie? Bomjuz niemwiem wedle czego Ci liczą hihi, ten obecny czas? Czyli 13tc? U mnie wedle karty 13+4.. A terminu i usg 13+3. Boje się, żeby maluch nagle nie okazał sie wiekszy..
 
A robilas juz jakies badania w sensie toco, hiv, hcv i te inne? Bo to moze to wszystko naraz bo drogo ale jak trzeba... paciorkowca mi robili kolo 36tc i kosztowal cos kolo 18zl chyba... ale moge z cena sie mylic
 
No więc powinien być 11+3 a wg usg jest 12+3 :-)
Hmmm..No resztę badań włącznie z cytologia miałam. Mówisz, że za same paciorkowce 18 zł placilas? Może mnie coś chce naciągnąć :-( ale w poprzedniej ciąży tez jakoś 500zl płaciłam za to badanie. Musze znaleźć te dokładne informacje o tym badaniu :-) To napisze co tam jest dokładnie
 
Lilith późno nam te prenatalne robią, a powinni między 11 a 13+6 podobno. Dzisiaj pytałam i potwierdziła, że tak na ostatni dzwonek będzie to badanie.
 
Venus super że ok a badanie masakrycznie drogie :/ poczytaj i popytaj i te badania

Ja musiałam przełożyć badanie z dzisiaj na czwartek , także dalej stresior...
Odebrałam wyniki toxo, rozyczke i hiv ujemne , reszta w normie
Leukocyty niewiele podwyższone bo 10.40 za to limgocyty sporo obniżone bo 17.80 ale chyba nie ma tragedii

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Venus właśnie ja nie o teraz pytam a o Prenatalne ile będziesz miała bo ja te 13 z kawałkiem.
Paciorkowiec to fakt, przed porodem dopiero.

Diabliczka oj, to jednak dodatkowy stres ale jak trzeba było to trudno.
 
Venuss ja dokladnie tak jak Joasia mialam ze w cenie wizyty gin pobrala wymaz a ja od razu po wizycie lecialam do lab i tam placilam...
Moze cos Ci sie nazwa pomylila i na co innego masz badanie bo ja za samo gbs to za duzo
 
reklama
Do góry