reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Venus kolosalna cena ! W ogole to mogą zlecić prenatalne za free ...

Piekne wizyty i zdj :) super :) cudownie czyta sie takie wiadomosci /)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Ja za paciorkowca płaciłam w 2015 45 zł, też myslałam, że to pappa razem z usg takie drogie. A może od razu cały pakiet wszystkich badań w takiej cenie?
 
Venuss ja zdjęcia nie widzę ale.cieszę się ze dzidzia zdrowa :) tylko czy dobrze mierzona? Bo właśnie pisała do mnie znajoma i u niej 12+2 i dzidzia niby 8cm możliwe to?

Ja za prenatalne i pappa place 370 zl
 
Wiecie co, mi się wydaje ze na tym etapie wielkość tk juz i tak sprawa indywidualna. Do terminu liczy się z usg do którego tyg?? Do 9 max? Bo później to każdy maluch rozwija się chyba po swojemu, niektóre są większe niektóre mniejsze, stad nie powinno się sugerować tym późniejszym scanem.
Kto potwierdzi?
Zresztą jak pójdę poczytać tez podają różny wymiar od do i juz np.mozna określić centyl. Potem będą i tak mierzyć kości udowe etc, wiec mysle ze wielkość to taka przybliżona.
 
reklama
Do góry