reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Ja juz po :-) Dzidzia rośnie :-) powinno być 11+3 a jest 12+3 i ma 5.19 cm Lekarka mówiła, że duże :-)
6 maja prenatalne a 16 kolejna wizyta i dodatkowe badanie. Trochę się waham, bo badanie drogie 600zł nierefundowane, ale poprzednim razem na czas wykryto bakterie i dostałam odpowiednie leki. Teraz jakaś infekcję złapałam i przepisala mi monural. W poprzedniej ciąży tez brałam na infekcje dróg moczowych :-)
 
reklama
Venuss, gratulacje :)

Zerknęłam na tą listę i chyba jest błąd, coś tam się zlało razem? Lilith to chyba Ty masz sprawdzanie płci? bo rzuciło mi się wcześniej w oczy.
 
Lilith ja Twojej listy nie ruszam, jakieś zasady przecież są;)
Dziewczyny super wiadomości z wizyt!!

Venuss a dopatrzyła sie płci czy jeszcze nie?:):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ivi wiem kochana.

Milia oj ja jeszcze dluugo do płci czekam hihi. W uk nie mówią ta wcześnie jak u was, tylko prywatne od 16 tc. Tak gdzie chodzę od skonczonego 15, nietypowo.

Joasiu no jutro będzie się działo, kciuki calutki dzień będą pozaciskane.
 
reklama
Lilith, rzeczywiście, już widzę, że 18.05 :) ta pogrubiona czcionka mnie zmyliła, myślałam, że jakieś 2 wizyty się złączyły. Ja jutro dopiero popołudniu, chyba jajko zniosę, udziela mi się nerwowa atmosfera ;)
 
Do góry