reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Priinceseczka mówiłam że będzie ok :)
Ja też myślę o Spece bo już jakiś czas nie pisała... daj znać
Gosiu jak tam i Ty . Robilas badania?
Keejti niesamowite :) wooow jak na 2 zdj widać buzię. ..dobrze mówię? I jak fika nóżkami ♡♡♡♡
Koalka :) zaraz znów będziesz podglądać :)
Katarineczka te bicie serducha ♡♡ który masz tydzień?
Ps. Już doczytałam :*
Lilith dziękuję za pamięć ♡♡♡ tak na 17:40 , jak ja się denerwuje...zresztą jak każda ale ten strach jest przerażający . Musi być dobrze. Jakoś tak w 1 nie miałam tylu obaw co teraz, chociaż też był stresior
Marti ja dzisiaj odbieram wyniki i też rozmyslam . Napisz po wizycie :* uszy di góry. Wszystko jest do ogarnięcia.
Venus powodzonka
U mnie dzisiaj zaczęty 13 tydz

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diabliczka ano czlowiek sie deberwuje a niepotrzebnie:-) u Ciebie dzisiaj na badaniu pewnie tez wszystko bedzie ok:-) ale rozumiem ten strach..mi na kazdej wizycie towarzyszyl jak dotad i pewnie tak bedzie do samego konca. Naczytalam sie troche przykrych historii i teraz pewnie juz bede caly czas swirowac:-/ w takich momentach chcialabym byc facetem:-D
 
Diabliczka, Venus kciuki!!!

Ja też przed każdą wizytą się denerwuję, dopóki na usg nie widać, że jest wszystko ok... stres to chyba nieodłączny element ciąży.
 
Gratulacje Dziewczyny wspaniale wiesci i sliczne dzidziolki :)
Ja dzis bylam na badaniach krwi tarczyca glukoza znowu morfologia mocz jutro wizyta a czwartek prenatalne juz sie doczekac nie moge :)
 
Gosia nie mam Cię na liście wizytujacych..

Netta mam. Siade za moment na chwilke dłużej to wpisze.
Diabliczka no z listy pamiętam o każdej która tam jest, sprawdzam dzień wcześniej. Każda z nas sie denerwuje, nie martw się.

Milagros ha i jeszcze Joasia dzis hihi.


U nas mega strajki zas i konsultanci muszą iść na IP etc wiec Dupa z wizyty ale wyniki najważniejsze Oki, wiec wszystko Oki.
 
Dziewczyny która listę edytowala?? Bo jest z błędem a chwilę temu i to nie ja.. Może Gosia ja i Ivi. O innej mi nie wiadomo.. Z dupy takie poprawianie i wyszukiwanie kto co i jeszcze poprawianie czcionek. Sorry ale ja syfu nie lubię i jestem na to nadwrazliwa.

Widzę.
Juz z tym nie robie, sorry. Do mnie Pw nie pisać.
 
reklama
Wiem, piszcie Pw do niej.


No tak Mama czwórki, dobrze że przypomnialas grrr.
Bylam i widziała mnie zastepczyni bo do innego nie chodzę, tylko mój. Pokazała wyniki i umowila na przyszły tydzień.
 
Do góry