reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

staraczka13 - niestety nie pomogę w temacie, nie znam się na tym. Ja mam wpisane z dzisiejszej wizyty w opisie łożyska: odległość od UV: 60 mm - ale nie wiem czy to to. Lekarz nic nie mówił, że coś jest nie tak.

Ja jestem po wizycie. Synek waży 1831 g, więc spory chłopak :) Rośnie zdrowy, wszystko ok. tętno płodu 128ud/min. Według USG termin na 25.11. (czyli 5 dni wcześniej). Szyjka ok, 3 cm. Następna wizyta za 4tyg. W sumie myślałam, że teraz będzie już częściej np. co 2 tyg., ale lekarz stwierdził, że to później (tylko nie wiem kiedy jak mi zostały 2 miesiące).

Ten sam termin co u mnie, ale chłopak większy ;-) Gratulacje!
 
reklama
Estranea super. może ostatnie dwie wizyty będą co dwa tygodnie? jejku to u Ciebie na następnej wizycie juz prawie donoszona ciąża bedzie
 
Z ciekawości zajrzałam w starą kartę ciąży z Kubą. Wizyty co 2 tyg. miałam od 30 tc. Widać, co lekarz to inaczej (teraz chodzę do innego). Najwidoczniej wg gina nie ma potrzeby, skoro wszystko ok.
 
ja już po wizycie morfologia ok ponad 13 bez żelaza gin no i widzi pani opłaciło się brać żelazo ja się tylko uśmiechnęłam bo ani jednej tabletki nie wzięłam wszystkie leki mogę już odstawić tylko magnez zostaje łożysko się podniosło na tyle że już cc nie grozi

na przeziębienie poleciła wapno z witaminami tantum verde


estranea ja też mam następna wizyte za 4 tygodnie a z Jula miałam już co 2 tyg gin mówiła że nie widzi potrzeby częściej jajgorsze jest to że moja pierwsza gin chyba nie wróci szkoda będę musiała już zostać u tej
 
Kar to super ze wyniki morfologii wporzadku :) szkoda ze lekarka ktora wolałas moze nie wrócić, oby jednak wróciła, skóra masz do niej większe zaufanie

Dzisiaj miałam wizytę. Malutka waży ok 1650 gram, rośnie prawidłowo, serduszko bije ładnie, narządy w porządku. Także dziewczynka zdrowa, łożysko tez w porządku :) Coby nie było za pięknie to szyjka jest jak pan doktor określił mięciutka i zanikająca i cała macica z dzieciątkiem jest niziutko u mnie i ciężarem napiera na szyjke i spojenie przez co mam z powrotem zalecone tylko lezenie, wstawać moge jedynie do łazienki. Po zbadaniu spojenia dowiedziałam sie tez ze jeszcze za wcześnie na ostateczną decyzje ale ze idzie to w stronę CC.
 
reklama
Ja już po dzisiejszej wizycie. Poskarżyłam się na twardnienia, lekarka zbadała mnie i stwierdziła infekcję, prawdopodobnie grzybek. Dostałam antybiotyk. I właściwie tyle... liczyłam na usg, bo miałam robione ostatnio w 20tc a jestem w 29 :-(no niestety usg dopiero za miesiąc przy kolejnej wizycie i wtedy też powtórka cytologii (mam 3 grupę).
Zazdroszczę ,że wasi lekarze podają wam wymiary i wagę dzieciaczków, mi nigdy nie podano ile mały waży :no:.
 
Do góry