reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

No i mnie też po lewej stronie, przynajmniej dzis. Kiedyś też był taki dzień ale minęło a teraz chyba muszę poczekać trochę, może jakoś minie. Co do siary to u mnie nic takiego jeszcze się nie wydarzyło.
 
reklama
Na skurcze poza nospa najlepszy jest magnez zależy jakie ale większość tabl. W ciąży to nawet 2x3 dziennie się bierze, kup sobie w aptece ale niekoniecznie taki najdroższy, wiele z nas tutaj bierze aspargin 50 tabl niecałe 5 zł
 
Więc tak, wszystko w normie oprócz dużej główki Ale bez cech wodoglowia. Mam zdjęcia Ale był tak duży ze nawet na usg się nie mieścił. Waży 1825 +/- 280 gram. Wg usg termin na 25.11 ale lekarz sam powiedział że on narazie nie wie czy będzie poród naturalny, wywoływany czy cc. Więc na ta informacje muszę poczekać dwa dni :(
 
Misia to juz bardzo ładna 'kluseczka' ;) a tak z ciekawości, czekasz na jakies wyniki badań ze akurat za dwa dni beda w stanie podjąć decyzje odnośnie porodu?

Tez mnie to zaciekawiło. Ja mam kolejne USG 14.10 i jeśli mała będzie nadal w ułożeniu miednicowym, to liczę, że będzie juz coś postanowione.
MISIA jesteś kolejna z terminem mojego porodu, na który upiera się mój gin ;-) Hihi... Wy pewnie urodzicie do tego czasu, a mi będą w grudniu wywoływać, bo lekarz nie może uwierzyć, że wiem kiedy doszło do stosunku z "zalaniem" :-/
 
Miisia to mały już bardzo ładnie waży, ciekawe ile wagi będzie miało największe grudniowe dzieciątko. No właśnie czemu akurat za dwa dni będziesz wiedzieła
 
reklama
slonko jesli masz ułożenie miednicowe to październik niestety jest zbyt wcześnie by określi jak rozwiążą ciąże. takie coś się określa najwcześniej w 35tc przy takim ułożeniu.
misia ale wielekoludek hihihi,super że zdrowo rośnie:tak:
 
Do góry