reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

Dusienka - jak trzeba to trzeba - i tak juz nie duzo zostalo. Ja na szczescie szyjkę mam, ale jest ona miękka i boję się zeby jak u Ciebie nie zaczęla "zanikac". POwodzenia zycze!

Martia - a jaki antybiotyk dostalas? MI na wizycie gin podaje tylko wagę, nic nie wspomina ani o lozysku ani o niczym innym, tylko jeszcze polozenie podaje.
 
reklama
Estranea, Oomamba,
dokładnie najważniejsze że malutka zdrowa i już na prawdę niewiele zostało, w sumie to 6 tyg i ciąża będzie już donoszonam w razie w. :szok: ale ten czas leci!!!!!
 
Dziewczyny ja miesiąc temu brałam ten antybiotyk i po infekcji już nie ma śladu :-) tylko to brudzenie na żółto było okropne :/
 
I co tu robić, doradźcie... Dokucza mi dziś ból podbrzusza, taki jak przy okresie, no już tak ze dwie godziny. Nie skręca mnie wprawdzie z bólu ale boli i przyjemnie nie jest. Wzięłam nospę i minęło, na góra 20 minut. Ostatnie dwa dni nie były dniami leniuszka i być moze od tego jak chodzę to czasem mnie zakłuje tak jakby w pochwie, nie brzuchu ale niżej. No więc dziś leżę.
 
reklama
Konwalijka, nie wiem czy to pomoże, ale ja zauważyłam że po bólu jajników zalewa mnie siara. Może to zbieg okoliczności, może jest jakoś powiazane.
Ja nie biorę No spy, ale staram się nie być zbyt aktywna ;)
Boli mnie zawsze lewy jajnik (tak jest od początku ciąży), oczywiście Piotrek najczęściej atakuje to miejsce...
 
Do góry