reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
dziewczyny ja w ciazy z arkiem miałam tak stresujacego i chamskiego lekarza, ze cisniienie wynosiło srednio 150 wzwyż!! On dodatkowo sie przez to albo na mnie prawie darł, albo smiał, więc ja potem to tez ze strachu przed jego reakcją tak miałam, jak tylko wkladal mi na reke cisnieniomierz to zawału dostawalam.:)

A teraz moja gin nie stresująca, to i cisnienie idealne:)
 
Hejka, ja po wizycie kontrolnej - gin powiedziala ze wszystko ok i oby tak dalej. Skurcz raz na dwa dni to w porzadku, moze buc nawet czesciej. Sprawdzala mi usg tetno dziecka i palcem szyjke ale chyba tylko czy jakiegos rozwarcia nie ma bo chyba ciezko tak okreslic dlugosc. Badanie szyjki przez usg mialam 2tyg temu wiec moze nie widziala potrzeby. A za dwa tyg krzywa cukrowa mnie czeka...
 
Ja też zawsze mam wyższe ciśnienie u doktorka i już się śmiałam że to chyba dlatego że najpierw na wadze każą mi stawać:-D
 
qraa - gratuluję udanej wizyty!

JA nie mam akurat problemów z ciśnieniem. Ogólnie dobrze znoszę ciążę. Gorzej z porodem, hehe.
 
Mam wyniki krzywej, na czczo 80 po 2h 122. Chyba zdałam ;)
Mam też śladowe ilości glukozy w moczu. I, co nie jest niespodzianką wziąwszy pod uwagę, jak marnie się czuję, podwyższony poziom leukocytów :/
Elektrolity na dolnej granicy, jak pozbędę się gorączki idę do internisty, trzeba pewnie zwiększyć dawki. Już teraz łykam 4x 100mg Mg2+ a tylko lekko podskoczyło w wynikach.

Ogólnie jestem zadowolona :D
 
Po wizycie :-)

Kuba sobie fiknal i teraz jest główką u góry ma ok 900 gram moj Skarb :-)
Przytulony do łożyska pokazal tylko profil :-D rece i nogi nA glowie. Maly akrobata :-D
a oto moj Synus i jego profil
20140908_194745.jpg
 

Załączniki

  • 20140908_194745.jpg
    20140908_194745.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Ewelinka cudny synuś. To powiem Wam ze Rysiu z posladkowego to jak się urodził to stopy miał za uszami tak, że śpiochów nie można mu było ubrać, tonę badań mu robili czy panewki biodrowe mu nie wypadły :-) a on po prostu się zasiedzial w tej pozycji posladkowej a miał za ciasno żeby się obrócić i kilka dni trwało nim rozprostowal nóżki.
 
Do góry