reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
Annte super, nie ma jak w domu:) szyjka 3 cm to dobrze, a ty nie miałaś kiedys mniej...? albo to mi się coś pomieszało chyba:)
Zanag a w domu tez masz wysokie cisnienie? moze to przez nerwy na wizycie?
 
Oomamba, zdziwiłam się, bo ja z tych co mają zbyt niskie ciśnienie... Mam w domu aparat, będę codziennie mierzyć i zobaczymy co z tego wyniknie. Na razie głowę mi rozsadza na zmianę pogody, w ciąży zrobiłam się wrażliwsza na takie wahania ciśnień
 
Annte super, nie ma jak w domu:) szyjka 3 cm to dobrze, a ty nie miałaś kiedys mniej...? albo to mi się coś pomieszało chyba:)
Zanag a w domu tez masz wysokie cisnienie? moze to przez nerwy na wizycie?

Dzięki dziewczyny.

Omamba miałam mniej bo 1,8cm ale nie wiem czy to był błędny pomiar czy szyjka się wydłużyla. Za każdym razem mierzył inny gin na innym sprZęcie. Wczoraj pomiar wykonywany był w kilku miejscach szyjki j za każdym razem było ponad 2 cm, a nawet prawie 4. Człowiek może oszaleć bo nie wie kto ma rację. Ale tak jak już pisałam. Muszę komuś zaufać bo oszaleje.
 
reklama
Annte super ze juz w domu

Ja czytajac mój wypis oglupialam bo podczas pierwszego badania mialam przodujące brzeznie lozysko a podczas dzisiejszego mam lozysko ok a w zaleceniach lozysko nisko schodzące to ja sie pytam co ja mam w końcu z lozyskiem
 
Do góry