reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
Annte super ze lepiej!
Kar -fajnie nie ma to jak w domu!
Zanag- uwazaj na te cisnienie, odpoczywaj dziewczyno!
Pozostałym gratuluję kluseczek!
 
Annte - super ze lepiej z szyjka.
zanag - oj jesli wysokie cisnienie to trzeba kontrolowac mocno - dobrze ze masz cisnieniomierz w domu. Ja mam plan pozyczyc id rodzicow na ostatnie miesiace. Na razie 100/60. Obserwuj tez sobie czy nie puchniesz w kostkach, to wazne przy nadcisnieniu w ciazy.
Kar - nie ma to jak w domu:-)
 
Annte to faktycznie mozna oszaleć nie wiadomo komu wierzyc, zdziwilam sie bo ja myslalam ze raz skrocona szyjka juz nie moze sie wydluzyc, ale nigdy sie niezglebiałam w to.
Mnie gin nigdy nie mowi ile mierzy moja szyjka, czy to trzeba jakos konkretnie zbadac, czy to po prostu przy badaniu na fotelu takim szybki gin moze "na oko" podac dlugosc?
 
oomamba - mi też gin nie mówi ile ma cm moja szyjka. Zawsze mówi, że szyjka ok. Ale ja myślę, że to przy takim zwykłym badaniu na fotelu chyba można "zmierzyć".
 
Moj mi tez mierzyl wczoraj dopochwowo, jeszcze zdjecie wydrukowal zeby bylo do porownania na nastepny raz. Ale do tej pory ocenial ja tylko w adaniu na fotelu.
 
Można ocenić na fotelu ale takie badanie nie jest miarodajne bo część szyjki jest w macicy i tego już ręcznie nie zbadasz. Ja miałam po ręcznym 1,5cm a z usg 2,8.
 
reklama
Kar oszczędzaj się i dbaj o Was. Aniela to już piękna dziewczynka :-)
Annte dbaj o Was. Maluszki też mają śliczną wagę. Myślę, że badał cię specjalista i będzie dobrze aż do grudnia :-)
Zanag uważaj na siebie. Mierz sumiennie ciśnienie. Może to faktycznie stres wizytowy :-) Ja na kazdej wizycie mam wyższe ciśnienie i puls. A zawsze było wzorcowo :-):-)
Z tą długością szyjki to ja nawet nie wnikam. Lekarz mówi, że ok, więc mu ufam. Byle do grudnia. Ja już chciałabym, żeby było po wszystkim, bo nie jestem fanką chodzenia w ciąży :-)
 
Do góry