reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

Lionessa - u mnie od 18tc od czasu do czasu sa plamienia w sumie 3 razy wystąpiły bez jakiejs miarodajnej przyczyny niby od skurczow które czasem czuje lozysko tez mam nisko ale w normie i tak naprawdę nie wiadomo do końca od czego teraz jak biorę cały czas luteinie jest ok

Jedynie powiedziano mi ze moze od picia wapna mogą być skurcze nie wyczuwalne a piłam dużo na alergie teraz odstawilam wogole

powodzenia trzymam kciuki zeby było wszystko dobrze :)
 
reklama
Lionessa będzie dobrze,pewnie dadzą luteine bądź duphaston i będzie ok. Nie martw się. trzymam kciukasy za Ciebie i maleństwo.
 
Ostatnia edycja:
Annte trzymam kciuki za was aby maleństwa siedziały w brzuszku jak najdłużej a szyjka już się nie skracała
Lionessa mam nadzieje że szybko miną te plamienia i wszystko będzie w porządku
Paulina współczuje powtórki glukozy ja mam nadzieje że moja jest ok ale tego dopiero dowiem się we wtorek
 
lionessa -trzymaj się, na pewno będzie ok.

paulina - współczuję, że musisz powtarzać glukozę. Ale na pewno dasz radę.

A ja mam wizytę we wtorek i się już stresuję, bo muszę zagadać, czy będę miała robioną cesarkę (pierwszy poród miałam cc). I nie wiem jak mam przekonać gina aby mi ją zrobił/zlecił. U nas w szpitalu jest tak mega parcie na poród sn, aż się boję że znów będę się męczyć i nie będą chcieli mi zrobić cc...mam stracha.
 
estranea ja mam wizyte w srode. I tez bardzo bym chciala miec cc ,pierwszy porod tez byl przez cięcie. Jak Ci sie uda namowic gina to pow jak ,wtedy tez sprobuje:-)
 
Ja dziś miałam wizytę. Co do wymiaru kosci, oczywiscie od razu zapytałam, bo miesiąc temu ten wymiar był o ponad 3 tyg do tyłu. Gin zmierzyła dzis, i wszystko w normie, kosc nawet na 25 tydzien:) a więc odetchnęłąm z ulgą:) Bo ile nerwow się najadłam, to moje. A gin powiwdziała, że może być tak że to ona źle po prostu wtedy zmierzyła, albo komputer "złapał inny pomiar".
Ogolnie wszystko dobrze, mały waży 740 gram, ułożony pośladkowo był akurat:)No jednym słowem jest ok:)
 
reklama
Do góry