reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

Siedzę w szpitalu na dziennym oddziale. Przyjechałam,bo wszystko mnie nadal swędzi i słabo czuję ruchy malutkiej. Zrobili usg. Pobrali krew. Wyników nie ma z krwi jeszcze,ale na usg stwierdzono obrzęk brzuszka dziecka i mało wód plodowych :-( Czekam na lekarza i ktg. Póki co wiem tyle ze dziecko wygląda źle...trzymajcie kciuki,bo ja póki co płaczę :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda trzymaj sie, pomodle sie za Cieie i Twoja coreczke, wazne ze jestes juz pod opieka lekarzy

Przepraszam mialo byc bez komentarzy, jak bede miec dostep do kompa to usune bo/z tel nie moge :(
 
Ostatnia edycja:
lionessa - bardzo się cieszę :)

informuję, że ja już po glukozie, nie powiem, żeby było to coś co chciałabym powtórzyć, ale generalnie nie było źle jedynie chwilkę miałam ochotę zwymiotować i jak siedziałam na ławce to w pewnym momencie zaczełam się śmiać do siebie i pacjent siedziący obok.. przesiadł się na inną ławkę :-D:-D:-D wynik : wszystko ok :) buziole:happy:
 
Lionessa super waga ja mam jutro usg wiec tez sie dowiem ile mala wazy i czy wszystko jest dobrze

Kasia fajnie ze juz po glukozie ja dopiero dzis sie dowiem czy moja jest ok bo tez nie mam ochoty jej powtarzać
 
Ja już po kolejnej wizycie. Badania glukozy niby w normie, ale ponoć górna granica. Wygooglowałam normy i żadna górna granica to nie jest, coż, może ja sie nie znam. Badanie bez usg ( następne za jakieś 1,5 miesiąca) więc lekarka stwierdziła , że wszystko ok, tętno małego 136/ min. W przypadku utrzymującego się twardnienia brzucha i bólu natychmiast mam sie udać do szpitala, mi twardnienia mijają po kilku minutach... W środę znów odwiedzę przychodnię , bo z przyczyn "technicznych" nie dostałam od ręki zwolnienia :angry:
 
Ja też już po wizycie. Wyniki glukozy:
na czczo: 86
po 1h: 142
po 2g: 128
Ginka zadowolona z wyników, więc ja tym bardziej. Mały ułożony główką do dołu, pomiary jak zwykle wskazują, że jest o tydzień większy niż wynika to z OM. Szyjka długa, prawie 4 cm, ilość wód płodowych dobra, wszystko super. Mały waży na dzień dzisiejszy prawie 800 gram. Mama przeszczęśliwa.
 
reklama
dziewczyny - gratuluję udanych wizyt!

Ja dziś też byłam na wizycie. Mały już ułożony główką w dół. Waży 1072g, wszystkie pomiary ok, szyjka wysoko. Dostałam zwolnienie, więc od jutra leniu****ę. Trochę będzie mi na początku brakowało pracy, ale 8h to już za dużo do wysiedzenia.
Rozmawiałam też nt. ewentualnej cesarki i ku mojemu zdziwieniu nie musiałam "namawiać" gina, aby ją zrobił. Mówił, że mogę wybrać (bo jestem po cc) i jak nie chce sn to on mi zrobi cc u siebie w szpitalu. Więc kamień spadł mi z serca i czuję się lepiej wiedząc, że jak będę chciała cc (a na razie chcę) to będę ją miała.
 
Do góry