reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

tynka - a ja się boję sn, hehe. I wczoraj nie mogłam przez to zasnąć. Choć jestem umówiona z ginem na cc... JA po pierwszym porodzie cc szybko doszłam do siebie, w szpitalu w 3 dobie wyszłam do domu.

Obyście dziewczyny nie musiały rodzić pośladkowo.
 
reklama
U nas główka w dole juz od pewnego czasu, dupką za to kręci, raz kopniaki po prawej a raz po lewej stronie. Takze będzie raczej poród naturalny.

Jak sądzicie, czy na usg w moim przypadku nie jest jakoś za późno? Nie mam skierowania i mieć nie będę, ale ostatnie miałam w połowie wakacji, to połówkowe, chciałabym wiedzieć czy wszystko dobrze bo to ogrom czasu dla mnie, no i przy okazji jakby mi płeć potwierdzili to tez by było ok.
 
konwalijka nie sądzę aby ułożenie dziecka miednicowe czy główką w dół miało jakiś wpływ na to gdzie dziecko Cię kopie. Pamietaj to tylko głowa albo tyłeczek znajduje się u ujścia kanały rodnego, nogi i rece w większości przypadków sa raz po lewej raz po prawej ;-) co do usg to na usg nigdy nie jest za późno... niektóre dziewczyny mają wizyty z usg co 3 tygodnie przez całą ciąże a przed porodem nawet częściej....
 
Ja po usg w szpitalu - caly czas dziewczynka, wszystko w porzadku, waga 1500 g - jakas spora sie trafila:-) polozenie glowkowe. dziewczyna robiaca usg wlasnie sie uczy i testowala nauke wszystkich pomiarow na mnie:-) mam nadzieje ze sie nie rabnela...
W poniedzialek mam zaplanowane usg 30 tyg. Porownamy wyniki.
 
Qraa, super że wszystko ok :) pewnie sie bardzo przykładała jak sie uczyła wiec musi byc dobrze!

Ja wczoraj miałam kontrole u lekarza a dzisiaj usg 3d.
Szyjka praktycznie zgładzona wiec musze lezec ale jest zamknięta wiec moge w domu :)

A co do USG malutka jest okazem zdrowia, wszystkie pomiary które robili ma w normie, żadnych odchyleń :) przepływy w porządku.
Rozwija sie prawidłowo. Zgodnie z rozmiarówką na nasz tydzien jest sredniaczkiem we wszystkich wymiarach. Jedynie kość udowa jest w górnej granicy wiec bedzie długonoga :)
Waży 1898 gr.
Ułożona główkowo.

No i pierwszy raz od 11 tc mogłam zobaczyć chociaż cześciowo jej buźkę, bo tak caly czas nisko schowana i zasłonięta była :D

Wzruszyłam sie bardzo mocno jak ja ujrzałam!
ImageUploadedByForum BabyBoom1413367186.713061.jpgZobacz załącznik 648822ImageUploadedByForum BabyBoom1413367215.606824.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1413367186.713061.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1413367186.713061.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 55
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1413367215.606824.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1413367215.606824.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 56
Gratulacje :)
Ja mam jutro wizytę u innego lekarza, nie wiem za bardzo co mu powiedzieć, że dlaczego przyszłam do niego (bo już panie w rejestracji były nie miłe jak teściowa mi wizytę umawiała mówiąc że przecież mam swojego lekarza) , a nie do swojej prowadzącej. A ja po prostu chcę skontrolować czy wszystko jest w porządku ( straszne napinania się brzucha , czasem bolesne , o których już kiedyś pisalam), a mam wrażenie , że moja dr prowadząca olewa to co do niej mówię, nospe biorę we własnym zakresie, bo jedyne co każe mi brać to ciagle te same drogie witaminki (i tak biore inne o tym samym skladzie 2 razy tansze) , wizyta u niej trwa 5 minut. Ostatnie usg miałam połówkowe :-(i nie znam nawet wagi ani żadnych wymiarów małego. Właściwie to wiem tylko, że "pępowina jest ok, chłopak, serce w porządku". I tyle.
 
reklama
właśnie wróciłam z pobytu w szpitalu 5 dniowym. Przyczyna omdlenie. Sprawdzono mnie neurologicznie, kardiologicznie, internistycznie. Stwierdzono jakiś mały problem z lewą zastawką serca. Generalnie niema powodu do niepokoju. Z malutka wszystko ok. Waga 1300g (czy to nie za mało ?? )

Buziole.
 
Do góry