reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Witam po 10-dniowej nieobecności na forum. Moje dziecię w 29 tyg. ważyło ok. 1600g, na szczęście tydzień później już jest ok. 2000g. I wreszcie znam płeć - CHŁOPIEC :happy: Niestety dowiedziałam się w niezbyt miłych okolicznościach, bo ... w szpitalu :-( Dalej tu leżę ale ponieważ nie udzielam się na Styczniówkach, to już spieszę na wątek o dolegliwościach ciążowych i opisuję całą sytuację.
Pozdrawiam
 
reklama
ja podobnie jak Alka biorę Femibion - wyniki przez całą ciążę mam dobre ale lekarz powiedział aby brać witaminki no to biorę, he he Alka też słyszałam o tym że jak się bierze witaminy to duże dzieciaczki się rodzą :-) i biorę co drugi dzień ;-)

z tym się nie zgodzę, wszystkie moje koleżanki biorą wit i jedna urodziła dziecko 3 kg i 50 cm a druga 3100 i 49 cm
 
ch_aga, gratulacje synka i trzymaj się

Ja odebrałam wyniki i o dziwo dalej dobre, choć żelaza nie łykam. Zdziwiłam się bo mi czasem słabo, więc podejrzewałam anemię...
Ale się cieszę:-)
 
Chaga gratuluję synka i zdrówka dla Was życzę :-)

Elastico jak najszybciej zmień lekarza na bardziej odpowiedzialniejszego :)

Myszka cieszę się że krew w porządku i nie masz anemii :-)

Ewelinka a co to za zastrzyki na płucka co dają kiedy można je podać ?
 
A ja jestem w 27 tygodniu, przytyłam od poczatku ciązy 200 gram.

Jedni lekarze i pielegniarki załamywali rece, a ja co wizyte, zeby juz nie gledzili wypijałam coraz wieksza ilosc plynów przed ważeniem...

Trafiłam do zastepcy ordynatora w Tychach dok. Kolnego który mnie uspokoił i powiedzial, ze wcale nie jest powiedziane, ze mam jesc za dwoje tylko za 1/2. Że wcale nie musze przytyć 10 kg.
Dziecko rozwija się i rośnie super- zatem mam sie nie przejmowac swoją wagą.
Co prawda do dzisiaj nie wiem co będzie bo mały/mala nie chce pokazać ;)

Termin mam na 31.01.12, ale lekarz stwierdzil, zebym sie nie zdziwiła jeśli urodzę jeszcze tego roku... więc może spotkamy sie na porodówce... haha

dziękuję :)

Ajj no coś Ty nie pierwszy raz.
Ja juz USG miałam robionych żeby nie pocyganić około 12 razy... :szok: Bo lekarz sie martwił o ciąze...

Martwil sie bo byla na samym poczatku zagrozona... ulokowana nie tam gdzie trzeba..

Elastico.. coś powiem, że jakoś dziwna sprawa z Tobą....tyle razy u lekarza byłaś...o ciążę się martwili i niby żadnych badań nie zlecili??? dla mnie to niewiarygodne i coś tu mi ściemą pachnie:):) i to bardzo mocno:):) pomijam już fakt, że pisałaś już dość dawno, że lekarz "wróży Ci poród w grudniu" chociaż termin miałaś na 31 stycznia....tak jak Ewelina pisała powinni Ci w łóżku kazać leżeć i odpoczywać, żebyś nie urodziła wcześniej niż powinnaś...szczególnie, że za 5 tygodni to ok. 24 grudnia...czyli nawet ponad miesiąc przed porodem, a Ty okna myjesz, sprzątasz, pierzesz...albo jesteś naprawdę bardzo lekkomyślna i głupia, albo kręcisz tu nam:) osobiście przychylam się do drugiej wersji:)
 
reklama
Do góry