reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Witajcie i ja jestem po pierwszej wizycie:
Z wyliczen od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki wynika, iz jest to 5 tydzien i 3 dni, przewidziana data porodu na 16 stycznia 2012, a wiec stycznioweczka jak nic :)))
Dopochwowe badanie USG pokazalo natomiast piekny 1 centymetrowy pecherzyk ciazowy i dokladnie 5 tydzien ciazy w tym wypadku termin porodu na 19 stycznia 2012. Kolejna wizyta za poltora tygodnia, a dokladnie 30 stycznia wtedy lekarz raz jeszcze zrobi USG i zmierzy pecherzyk by potwierdzic wynik dzisiejszego badania.
 
Wczoraj się wepchnęłam do swojego Gina a co
wink2.gif
i hmmmm mam dwie wiadomości :
pierwsza to taka ,że ciąża starsza o tydzień...
A druga wiadomość to :


Chyba już większego szoku doznać nie mogę...
wink2.gif
 
O ja Cię, marcepanek, jak ekstra... Tylko powiedz mi, bo nie widzę dokładnie - to są dwa czy trzy pęcherzyki? :)
 
Klavell - gratuluje udanej wizyty, ja też mam usg 30. 05 i już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć maluszka, bo to będzie pierwsze USG.

Marcepanek - wow! No to gratulacje! Ale zaszaleliście :-D Świetnie to wygląda na USG. No i wydaje mi się czy to bliźniaki dwujajowe?
 
reklama
Do góry