reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Hej kochane no ja dołanczam do mam chłopców:) Będę mieć synusia:) Na początku nie chciał się ujawnić zasłaniał się rączkami no ale pomogłam mu(śmiechem) te rączki zdjąć a z lekarzem doszliśmy do wniosku że po kimś to musi mieć że bawi się siusiakiem no to pewno po tacie:) Też mam nagraną płytkę jak mój K oglądał to stwierdził że on nic nie widzi i nie rozróżnia a na siusiaka stwierdził że może dzidzia podwinęła paluszka a siusiak 2x większy od paluszków...
 
Swoja droga powiedziala, ze jak za pierwszym razem urodzilam w terminie i moja szyjka byla mocna i szczelna to przy kolejnej ciazy od strony szyjki nie powinno byc zadnych problemow typu skracanie i otwieranie.
:) Ja też tak uważam. Ale my, kobiety, zawsze martwimy się na zapas :happy:
Pati, super Dziewuszka :tak: Tak sobie analizuję, że między nami 3 tygodnie różnicy a Twoje dziecko większe o około 40%. Chodzi mi o to, że dzieci bardzo szybko rosną w naszych brzuszkach :happy: Ja też mam wizytę za 3 tygodnie i liczę na kolejne zaglądanie między nóżki :rofl2:
Marciaa trzymam kciuki :tak:
Mazia gratuluję Synka :tak: Mój Mati też nie był skromny. Od razu mąż zauważył sisiaczka :tak:
Pozdrawiam
 
mazia,gratuluję syneczka :) cudownie :D
Marcia doskonale rozumiem Twojego stresa :) ka mam wizytę dopiero we wtorek a już się denerwuję,czy wszystko na pewno ok.
 
reklama
Do góry