reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Ja juz po wizycie
Z Maluszkiem wszystko dobrze :-) Tylko nie powiedziala mi na 100% czy Chlopczyk czy Dziewczynka. Ze nic nie dynda i ze raczej Dziewczynka. I znow nie wiem jakie ubranka kupowac :-) Mysle czy nie isc jutro na 3d. Ale sama nie wiem ...
 
reklama
Melisa najważniejsze, że wszystko jest ok i że dzidzia zdrowa...no skoro nic nie dynda to pewnie będzie dziewuszka:) Mi też powiedziała, że na 98% dziewczynka, jakoś tak nigdy nie chcą być w stu procentach pewni ci lekarze:)

Dla przykładu, u mnie po tym lekarka stwierdziła, że dziewuszka, więc jak masz fotki z usg to mozesz porównać:)
snapshot3.jpg
 
Ostatnia edycja:
Melisa gratulacje!!! Ciesz się zdrowiem maluszka - płeć nie jest najważniejsza, choć doskonale Cię rozumiem, bo też strasznie czekałam na ten moment kiedy się dowiem... a ubranka - nadal uniseks :)
 
u chłopca chyba łatwiej rozpoznac, mój gin w 16 tc był całkowicie pewien że to chłopak. Dziś widziałam moje dzieciątko w 4 d jaka fajną ma buźkę, mąz uparcie twierdzi, ze do niego podobny
 
reklama
Do góry