reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Kitki ja raczej z takich średnich. Ale maz jest postawny tzn wysoki. Mija w 37 tc urodziła się z wagą 3kg. Moze i Alek nadrobi jeszcze. Biorę pod uwagę tez błąd pomiaru, ale to zazwyczaj mniej jest w rzeczywistości niż więcej. Oby tylko zdrowy był.
 
Ojej ja żyje w nieświadomości z wagą Krzysia od 32 tygodnia wtedy ważył 1738 g, ale staram się nie stresować, bo skoro nie miałam już żadnego usg od tamtej pory to chyba dobrze przybierał do tego 32. Chociaż jak tak piszecie dziewczyny to teraz nie wiem co myśleć...
image.png
 
Madzia - i juz do porodu nie bedziesz miala usg? Pewnid w szpitalu przy przyjeciu Ci zrobia skoro tak dawno mialas ostatnie. Nie wiadomo jak naluch ulozony
 
Lusinda, a ile u Ciebie ktg kosztuje? W Warszawie w centrum damiana to koszt 65 zł.
Ciekawe, czy Twoja poniedziałkowa wizyta dojdzie do skutku, czy już będziesz tulić Malucha :)

Klaczek, Ty się nic nie przejmuj, gdyby coś było nie tak z wagą dziecka, lekarz na pewno by wyraził obawy i zlecił dodatkową wizytę.
 
reklama
no u nas ktg 20 zł akurat więc nie ma tragedii ale tylko dla pacjentek tej mojej gin bo te które chodzą do tego drugiego lekarza to mają to w pakiecie i nie muszą płacić. No też jestem ciekawa co to będzie :) póki co w poniedziałek i środe mam zrobić ktg, na sobote mam termin więc u niej pojawić mam się w poniedziałek w razie jakby się nic nie ruszyło.

A wiecie jak leżałam pod tym ktg to do położnej przychodziły inne pacjentki w ciąży na jakieś szczepienie. Wy szczepiłyście się na coś w ciąży? one były ok 30 tc i te szczepionki kosztowały ponad 400 zł bo położna sie dopytywała o cenę
 
Do góry