reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama
chyba jeszcze inne czynniki mają znaczenie - ilość plemników, ph pochwy i chyba jest coś takiego jak tendencja rodzinna, czasem jest tak, że jest np. 5 synów

znam faceta, który miał 4 synów i bardzo chciał córkę, więc próbował po raz piąty i urodziły się trojaczki... - 3 synów :D
(7 dzieci z 2 kobietami)
Jasne, czynników jest wiele. Gdyby tak łatwo było można zaplanować płeć to powinnam być chłopcem;)
 
Tak z tym planowaniem płci dziecka różnie bywa. Moja lekarka mi opowiadała jak to ona jako lekarz ginekolog planowała swoje dzieci i miały być dwie dziewczynki a ma dwóch synów ;)
 
A ja mam pytanie. Innej beczki.
Otóż chodzi mi i test papa. Nie przypominam sobie abym miała taki test w pierwszej ciąży 8 lat temu... Kurczę a na wszystkich forach itp. Dziewczyny tylko o tym piszą. Hmm co wy na to?


Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to wg teorii u mnie będzie na pewno chłopak bo zaszłam w ciąże w ostatni dzień moich dni płodnych :-) wiem na pewno bo wszystkie moje dni plodne mąż był na wyjeździe i w ostatni dzień płodnych wrócił ... no chyba że mi się owulacja przesunęła :-)
 
A ja mam pytanie. Innej beczki.
Otóż chodzi mi i test papa. Nie przypominam sobie abym miała taki test w pierwszej ciąży 8 lat temu... Kurczę a na wszystkich forach itp. Dziewczyny tylko o tym piszą. Hmm co wy na to?


Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja będę robiła test pappa po 20 sierpnia. Jutro będę się umawiac

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Są jakieś wskazania? To na NFZ? Ja już głupieje czytając i słysząc na około tylko o genetycznych papa itp.

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie w ogóle lekarz nie pytał tylko umówił. Ale ja mam trochę inaczej, bo chodzę do Medicover i tam podobno to standard.
Na NFZ może być refundowany jak są wskazania, a bez refundacji to ok. 250 zł.
 
Dziewczyny moj dzidziuś rośnie wg usg 6+4 czyli 1 dzien do przodu serduszko bije 122/min ale mam tez torbiel i krwiaka :( czy któraś z Was ma lub miała go moze w ciąży ? Martwię sie :( lekarz uprzedzał ze moge zacząć krwawic i mam do niego od razu dzwonić :(
 
reklama
No i nie założył mi karty ciąży nie kazał robić żadnych badań kolejna wizyta za 2 tyg mam odpoczywać więcej leżeć nie dźwigać. Niby rokuje dobrze ale dlaczego nie założył mi karty :( ?
 
Do góry