reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama
Ja też miałam owu tydzień później i serduszko później widziałam.
emoji4.png
czy to może sugerować chłopaka??
 
raczej myślałam, że jak wcześniejsza ciąża to zapłodnienie w trakcie owu, a wtedy niby większe szanse na chłopaka, podkreślam niby - marzę o córusi...:D
 
Dziewczyny to są bajki z tym czasem starań i płcią ;) Płeć determinuje plemnik :)
Tak nie do końca bajki. Szanse mogą być lekko większe, bo plemniki żeńskie są wolniejsze ale dłużej przeżywają niż męskie, dlatego jak do owu jest trochę więcej czasu to męskie padają a żeńskie są na posterunku:) oczywiście żadna gwarancja ale jakieś znaczenie może mieć.
 
Tak nie do końca bajki. Szanse mogą być lekko większe, bo plemniki żeńskie są wolniejsze ale dłużej przeżywają niż męskie, dlatego jak do owu jest trochę więcej czasu to męskie padają a żeńskie są na posterunku:) oczywiście żadna gwarancja ale jakieś znaczenie może mieć.
Miałam to samo napisać[emoji14]plemik ma tu decydujące zdanie! Są silniejsze Ale też sprytniejsze sosobniki. A dzien zapłodnienia decyduje czy wygra silniejszy czy sprytniejszy:p

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
gosiak_ pisze:
Tak nie do końca bajki. Szanse mogą być lekko większe, bo plemniki żeńskie są wolniejsze ale dłużej przeżywają niż męskie, dlatego jak do owu jest trochę więcej czasu to męskie padają a żeńskie są na posterunkuattachFull766094 oczywiście żadna gwarancja ale jakieś znaczenie może mieć.
Kliknij aby rozwinąć...
Miałam to samo napisać
emoji14.png
plemik ma tu decydujące zdanie! Są silniejsze Ale też sprytniejsze sosobniki. A dzien zapłodnienia decyduje czy wygra silniejszy czy sprytniejszyattachFull766095

chyba jeszcze inne czynniki mają znaczenie - ilość plemników, ph pochwy i chyba jest coś takiego jak tendencja rodzinna, czasem jest tak, że jest np. 5 synów

znam faceta, który miał 4 synów i bardzo chciał córkę, więc próbował po raz piąty i urodziły się trojaczki... - 3 synów :D
(7 dzieci z 2 kobietami)
 

Załączniki

  • upload_2016-8-4_14-2-18.png
    upload_2016-8-4_14-2-18.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 94
  • upload_2016-8-4_14-2-18.png
    upload_2016-8-4_14-2-18.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 92
Do góry