reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

1469474138-wqzjeg.jpeg


Hej. My po dzisiejszej wizycie na NFZ- kulka ma 8t4d, bijące serduszko, 2cm4mm, łapki i nóżki. I tyle, więcej nie zobaczyliśmy. Jak chodzi o badania skierowanie jedynie na podstawowe morfologia, mocz, glukoza :( od rodzinnego poorosić skierowanie na TSH...reszta niby za 4tyg więc zrobię je prywatnie przed wizytą u swojego ginekologa- za dobre 3tygodnie, może już złapię się na usg prenatalne. Lekarka bardzo miła i delikatna, czekania w kolejce 2h (przed 20mnie przyjmowała). Mam tez infekcję (dziwne bo nic nie zauważyłam) więc leki dopochwowe :( i potwierdziła, że Locomotiv 2-3tabletki na dzień można brać na mdłości ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Zdjęcie idealne ! Jak wyraźnie widać ! szok!
 
reklama
Dziewczyny widać u Was po brzuchu coś? U mnie zero.. No chyba, że się najem na wieczór :p
Ja mam taki rozluzniony brzuch, jakby mi mięśnie przestały trzymać i przez to jest trochę bardziej widoczny niż zwykle, ale nie sądzę, żeby ktoś się zorientował:) za to biust mi urósł, z mojego mikro teraz już coś widać:) a u Was jak rozmiar miseczek?
 
1469474138-wqzjeg.jpeg


Hej. My po dzisiejszej wizycie na NFZ- kulka ma 8t4d, bijące serduszko, 2cm4mm, łapki i nóżki. I tyle, więcej nie zobaczyliśmy. Jak chodzi o badania skierowanie jedynie na podstawowe morfologia, mocz, glukoza attachFull765596 od rodzinnego poorosić skierowanie na TSH...reszta niby za 4tyg więc zrobię je prywatnie przed wizytą u swojego ginekologa- za dobre 3tygodnie, może już złapię się na usg prenatalne. Lekarka bardzo miła i delikatna, czekania w kolejce 2h (przed 20mnie przyjmowała). Mam tez infekcję (dziwne bo nic nie zauważyłam) więc leki dopochwowe attachFull765595 i potwierdziła, że Locomotiv 2-3tabletki na dzień można brać na mdłości attachFull765597

jakaż fotogeniczna ta kulka:biggrin2:

wszystkie kropki super!! Czekam na własną - może jutro:rolleyes2:

jak wypnę mój brzuch to nawet 4 miesiąc jest :laugh2::laugh2:
 

Załączniki

  • upload_2016-8-1_21-48-33.png
    upload_2016-8-1_21-48-33.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 157
  • upload_2016-8-1_21-48-33.png
    upload_2016-8-1_21-48-33.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 145
  • upload_2016-8-1_21-48-33.png
    upload_2016-8-1_21-48-33.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 120
i po wizycie...
niestety dziecia na razie nie ma :sad::sad::sad: jest pęcherzyk na 5t2dc
i teraz zaczynam się bać... :(:(:(:( aż mi łezka poleciała..
w poprzedniej ciąży już był..
 
i po wizycie...
niestety dziecia na razie nie ma :sad::sad::sad: jest pęcherzyk na 5t2dc
i teraz zaczynam się bać... :(:(:(:( aż mi łezka poleciała..
w poprzedniej ciąży już był..
Nie martw się, to wcześnie jeszcze. Byłam dokładnie w 5t2d i też nie było maleństwa. Spokojnie:*
U mnie wizyta w czwartek, jestem dobrej myśli, nie ma innej opcji.
 
Mama2raz
OM 19.06 a wg OM to był 6t2d. Kusi mnie, żeby jutro znowu betę zrobić (poprzednio 2760 i 4700) tylko w sumie po co?? Chyba lepiej poczekać te 2 tygodnie..
 
reklama
Jusia przy takiej becie to chyba normalne ze jeszcze za wcześnie. Ja w sob miałam 16 tys i w nd w szpitalu niby nic nie było a w pon u dr z dobrym usg serduszko juz biło :)
 
Do góry