reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

anisiaj ja już dawno moją wysłałam - przeprowadza starsze osoby przez pasy i zarabia na siebie:-D czy mogłabyś mi wysłać link do twojego sklepu z karmą :sorry::-( chce zobaczyć czy jest promocja na karmę :p

evel wyjdzie pycha na pewno

bobo a Ty co tak milczysz??? opowiedz nam na g jak było u teściów
 
reklama
Dziendobry

Moja waga znowu stoi w miejscu ehhh myslalam ze bedzie latwiej.

Ja przepisem sie nie podziele bo rosolu nigdy nie robilam bo nie lubie, a najmieszniejsze ze moje nazwisko panienskie to wlasnie rosol, dobrze ze tutaj wymawiaja je jak 'rasel' hehe

mala zjadla i spi mi na rekach nic mi nie da zrobic zboj jeden
 
uuu scoti, jak to światowo brzmi ;) jak sprawa z domem?

bietka, karmę kupujemy tutaj kar-ma.pl inne akcesoria i karmę dla kotów tutaj animalia.pl

nie wiem na czym Nucia mogłaby zarabiać? na chrapaniu?:)
 
anisiaj na testowaniu materacy :-D

scoti dlaczego moja waga poszła w górę :sorry::baffled::nerd::confused2:??? wczoraj zjadłam tortillę - ale na listość to nie zbrodnia, to obiad był, na kolację jabłko:-:)baffled: wkurzona jestem
 
Aniołkowa ja robię rosół podobnie tylko zawsze daję palona cebule na gazie ok2 większe właśnie po to żeby nie był mętny, kiedyś raz nie dałam i wyszedł okropny, nikt mi tego jeść nie chciał

Nie mam czasu doczytać bo spałam a teraz muszę już iść po Oli
 
anisiaj ja nie zbieram szumowin bo ich nie mam, moja babcia zawsze mowila ze jak porzadnie umyjesz mieso tak zeby nie bylo nawet grama krwi w nim to szumowin nie bedzie i chyba to prawda bo ja zawsze miesi myje baaardzo dlugo i nic nie musze zbierac... niedlugo sie okaze co wyszlo rosol czy nie hehe

scoti uuuu swiatowe nazwisko ;) a po polsku smakowicie brzmi hehe
 
tak, raz w tygodniu,wtorek rano, po siku, kupki nie było :-D na czczo bez piżamy :-D nic już więcej nie da się zrobić - chyba waga się zepsuła :baffled::nerd:

anisiaj nucia je pro lan łosoś i ryż tę sensitive... sorki kurcze ale nie pamiętam :(
sorry2.gif
wiem że mi wysłałaś próbkę...
unhappy.gif
 
reklama
Do góry