reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Hej jestem dopiero byliśmy u rodziców później u znajomych później u siostry A Nastka pobawiła sie z małą i dotarliśmy do domu po 20:sorry: Anisiaj-leczo pyszne Nastka uwielbia pomagać w kuchn co niedziele rozbija ze mną kotlety najchętnej by wszystko robiła:-) Bietka-u nas też tak jest z teściową kasy jak lodu ale ona pomaga córce która ma dwie wypłaty i zawsze coś dostają od rodziny jej męża ale jeszcze im kladzie to im kupi lodówke to pralke kuchenke jak sie dziecko urodzilo wózek łózeczko wyprawke fotelik..a u nas jak sie mala urodzila to nie mieliśmy nic ja chodzilam do szkoly A tyle co przed moim porodem 2 tyg poszedł do pracy to kupiła małej kocyk:dry:ale cóż teraz widzi jak Nastka jest bardzo za moimi rodzicami bo oni sa dla niej prawdziwymi dziadkami a ona z doskoku a na codzień ma tylko wnusie od córki,nie przejmuj sie bo szkoda nerwów:-) Marta-nie przejmuj sie twoje piersi to twój atut a nie wada napewno ci zazdrościly:tak: 6mamo-super ze sie udała niespodzianka mąż jej napewno nie zapomni nigdy wie ile serca musialaś w te przygotowania włożyć i pracy też uciekam spać
 
reklama
Ooo, pierwsza jestem?:-D
Smażę właśnie pancake, mniam mniam
Joweg, super, że już z nami jesteś. Oczywiście, że możesz na nas liczyć:tak: Jak kiedyś szukałam gdzie można robić badania nasienia to trafiłam na klinikę, w której też jest przeprowadzane in vitro i z tego co czytałam to kobieta niezamężna może się poddać procedurze. Tylko problem jak dostarczyć komórki męża:-(
Marta, trzymam kciuki za wizytę. Na pewno będzie udana:-)
A ja dzisiaj pierwszy dzień po pracy i mam mega doła:-(
Miłego dnia:-)
 
reklama
Hej dziewczynki.

Bobo a Ty kiedy będziesz miała rude włoski ?

Martus trzymam kciuki za wizytę &&&&&&&

Joweg witaj kochana. Trzymam mocno kciuki.

Wiolka no właśnie.... Wiesz moi teściowej maja tylko mojego m, nie maja komu pomagać, Igor to ich jedyny wnuk. Ehhhh szkoda gadać.

Milego dnia :-)
 
Do góry