reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

Witam :-)
Intensywny weekend za mną.
Zaraz jadę po córcię, bo poszła na urodziny do koleżanki. Za to my z mężem mieliśmy trochę czasu dla siebie ;-)
Jutro postaram sie nadrobić.

Smerfetko śliczny suwaczek :-)
 
reklama
Żyję...
Loda jem bo mnie ch....ra weźmie.Może on pomoże.

Kuźwa Kacper chyba dzisiaj bardziej kaszle a lekarza nie ma.Nasza będzie dopiero w czwartek.W przychodni nie ma nie wiem dlaczego.Najpierw cały czerwiec,teraz urlop ale czuję że chodzi o raka którego ma.Został tylko taki do którego po zwolnienia się chodzi bo na leczeniu się nie zna.
 
Jestem i ja. Kuba wyspał się w dzień z 3 godziny prawie, poszliśmy na spacer na budowę. Coraz więcej ludzi zaczyna się przeprowadzać na nasze osiedle:)
Kuba dalej kaszle, dostał antybiotyk zinnat, dzisiaj w sumie dopiero 2-gi dzień jak go stosujemy.
Aga, pewnie mężusiem się opiekuje:)
Gosiu, i dlatego my zmieniamy przychodnię...
 
Justi u nas nie ma lepszej..
Zdrówka dla Kubusia.Jak długo go inhalujesz?Ile można?
Do nowego domku macie blisko? Kiedy planujecie się wprowadzić?
 
gosiu, justi zdrowka dla dzieciaczkow :*

ja popakowalam nas i Julke. jutro rano dopakuje reszte i jedziemy. ciesze sie strasznie szczegolnie ze ma byc ladna pogoda :)
 
Bobo, wy już jutro jedziecie?? pogoda ma być piękna:)
Gosiu, ja inhaluję 3-4 razy dziennie ale po małych ilościach - 2ml wody+5 kropli berodualu. Inhalowac za długo (w dniach) podobno nie można.
Co do domku to mamy blisko. Tu gdzie mieszkamy jest długa działka - około 400m. Z obu stron są drogi dojazdowe. Teraz mamy drogę powiatową i jest duży ruch+tory jakieś 50m od domu. Działka jest podzielona na pół, za małą górką jest nasz domek:)
Co do przeprowadzki to jak dobrze pójdzie to na przyszłe lato.
 
reklama
Do góry