reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Marta temperatury nie mierzę,bo jakoś nie mam do tego przekonania,a i warunków nie ma za bardzo.Poza tym zdarza się,że mam nieregularne cykle.Zastanawiałam się nad kupnem testów owulacyjnych.
wiolka szczęśliwe są te dziewczyny,co mogą się tak świątecznie powylegiwać,u mnie to niestety niemożliwe.Co chwilę słyszę mamoooo,albo najmłodszy mama pic i z leżenia nici.Beze mnie Franek nigdzie się nie rusza.Nie wiem nawet jak go oduczyć spania ze mną.
 
Ostatnia edycja:
martaSx- kurcze bylam na spacerze ale zimno :( ciekawe kiedy my odbierzemy klucze :D hmmm ale za dwa tygodnie na weekend juz przeprowadza nie wiadomo do kad hehe
 
szóstkowa mamo - witaj :) fajnie, że z nami jesteś

wiolka - specjalnie przeniosłam nas tak daleko, żeby tamte wątki nie rzucały nam się w oczy i żeby nie wracać do tych negatywnych opinii

Marta - ja się byczę z mężem, właśnie wrzucamy film :)

Miłego wieczorku dziewczyny! Myślę, że będę dopiero we wtorek wieczorem, bo jutro wyjeżdżamy na dwa dni. Ściskam Was mocno!

p.s. zaproszenia wysłałam do każdej ze staranek, która ostatnio była z nami. Mam nadzieję, że dziewczyny dostały te wiadomości i że do nas dołączą :)
 
szóstkowamama-ja czasami jestem wykończona przy jednym dziecku i teraz nieraz sie zatanawiam czy jak będzie drugie czy sobie poradze:eek:Z ciebie jest taka prawdziwa matka polka teraz ludzie sie nie chca na dzieci decydować praca stanowisko pędzące życie a ty masz świetną dużą rodzine:-) Anisiaj-kochana to udanego wypadu dorabiajcie dzidzi włoski i ostrożnie
 
Ostatnia edycja:
joweg - ja też już tęsknie i bardzo się cieszę, że mamy tutaj siebie z taką pozytywną energią :)

już lecę, bo M krzyczy ;P
 
szostkowa mama- mojego mez marzeniem jest miec 5:) ale niestety bedziemy zadowoleni jak wogole bedzie miec miec jedno dziecko poniewaz metoda in vitro jest kosztowna :(

wiolka23- co tam ?;:D co gotowalas dobrego ?
 
reklama
Do góry