reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Wiolka bo on tzn. nasz znajduje się gdzieś indziej wiesz wchodzisz w forum dalej w zwierzenia i tu są nasze sprawy :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
wchodzisz na forum ogólne gdzie jest wszystko ( tak jak wcześniej wchodziłaś w staramy się teraz wchodzisz w zwierzenia) i tu jest nasze forum.
 
Dziękuję za powitanie!
gosiulek73 byś może,że już się spotkałyśmy,ja mam dobrą pamięć ale krótką:zawstydzona/y:
Jak już napisałam wcześniej mam 39 lat.Mam na imię Krystyna.Mam 6 dzieci ,2 córki i 4 synków.Najstarsza Ewelina w tym roku zdaje maturę(oj,to już za miesiąc:szok:),Michał w listopadzie skończy 18 lat,Kamila w czerwcu skończy 12 lat,Szymek w sierpniu skończy 10 lat,Karolek w styczniu skończył 6 lat i Franuś jutro skończy 2 latka.Cztery razy rodziłam sn i dwa razy cc.Na razie siedzę w domku i opiekiję się domem i dziećmi,hihi jak kwoka pisklętami.Mój mąż w tym roku w lipcu skończy 40 lat i pracuje zawodowo.
Marzy mi się jeszcze jeden maluszek,ale boję się czy dam radę fizycznie:-(.
Nie wiem,co mam jeszcze napisać,pytajcie a chętnie odpowiem,może sama coś doradzę.

Aha czekam na skierowanie do sanatorium w Dąbkach.W NFZ poinformowali mnie,że lubuskie w tym roku wysyła do H.Cegielskiego.Poczytałam o tym sanatorium na różnych forach,a tam same negatywne opinie,że syf kiła i mogiła,w ogóle piszą,że epoka Gierka jeszcze tam nie zniknęła,jeśli chodzi o warunki bytowe i żywienie.Ja miałabym tam jechać z moim 6 letnim Karolem i na przyczepkę biorę Franusia.Kurczę,normalnie strach się bać.
 
Szóstkowa mamo ja byłam w dąbkach pięknie tam jest z jednej strony morze z drugiej jezioro i jak się stanie na wzniesieniu to piękny widok...
Witamy w naszym gronie i trzymam kciuki za staranka.
Mój m włączył jakieś stare ***** na dvd masakra, a mówiłam wam że 23 kwietnia odbieramy klucze już
 
Ostatnia edycja:
Marta-dziękuje ci bardzo znalazłam ale żeśmy daleko sie przeniosły to super że klucze odbieracie to już na dniach i wszystko sie fajnie ułożyło Szóstkowamama-powodzenia w staraniach
 
Marta ja byłam w Dąbkach wiele razy z dzieciakami w sanatorium i w argentycie i w Dukacie i w Cegielskim.Ale przerażają mnie opinie nt. Cegielskiego teraz ,czyżby się pogorszyło.A Dąbki to rzeczywiście cudowna mieścinka!!!

A co do staranek,to dziękuję,mam nadzieję że w końcu przyniosą rezultat.Bo jak na razie to już rok małżeńskich przytulanek i co miesiąc wredna@:-(
 
Szóstkowamama-spokojnie dacie rade:-)podziwiam cie jaki to wysiłek i ile pracy przy wychowaniu 6 dzieci naprawde szacunek:happy:
 
reklama
Do góry