reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
kurde anisiaj chciałam Ci wkleić moj zestaw przeziębieniowy z zeszłego roku!
ale napiszę bo nie wyszło

prenatal, *spam* grip care, woda morska do nosa marimer hipertoniczny, tantum verde i euphoribum s-homeopatyczne krople do noska.
 
nie wiem anaber, ale gin mi kazał hipertoniczny - bardziej skoncentrowany ??? zapytam dr google

nie wiem za głupia jestem na to :


Zastosowanie roztworu hipertonicznego (Afrin® Pure Sea Udrożnianie Nosa) powoduje resorpcję wody z obrzękniętych tkanek nosa, udrażnia przewody nosowe i ujście zatok przynosowych. Dodatkowo oczyszczanie nosa hipertonicznym roztworem wody morskiej pozwala chronić błonę śluzową przed czynnikami zewnętrznymi i pomaga zapewnić funkcje fizjologiczne nosa: oczyszczającą, nawilżającą i ogrzewająca. Preparat taki jest idealnym rozwiązaniem dla osób z przewlekłym nieżytem nosa i towarzyszącym mu obrzękiem błony śluzowej.
Izotoniczny roztwór wody morskiej (Afrin® Pure Sea Higiena Nosa) delikatnie oczyszcza i nawilża nos, ułatwiając oddychanie. Oczyszcza z wydzielin, alergenów, wirusów i bakterii, chroniąc przed przeziębieniem i alergenami.


ja się wyprowadzam do scoti - będę sobie mieszkać z dala od niego, z mają , lilly i igorem -
a oni niech sobie chodzą na siłownię, wpier... łososie i robią inne rzeczy - prawda scoti ????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry