reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Joweg u nas po nowemu
Aga, Bobo, Madlen, Scoti, Wiolka i ja już urodziłyśmy a teraz czemkamy na dzidzie Anisiaj i na staraczki aż się wezmą do roboty :-)
Anisiaj nie mam pojęcia co na kaszel może czosnek ?
Aga niby tak ale brzuchol mam wielki kiedy on zniknie?
Anaber no taki już jest
 
Ostatnia edycja:
martaSx- hehhee do roboty jak to brzmi to trzymam kciuki :d ja poki co na bardzo dlugo odposzczam :D musze sie odstresowac hehe :) czekam na ciekawe streszczenie co mnie ominelo a jutro postaram sie cos nadrobic :) spadam spac , dobranoc :-) do jutra

anisiaj- Gratuluje kochana :) pamietasz mialysmy razem zajsc heheh _:) wyprzedzilas mnie :) ciesze sie niezmiernie :) jutro wam wszystko napisze na zamknietym , zeby nie tak oficjalnie bo to dluga historia a mnie ominelo jakies 1500 stron :)
 
Ostatnia edycja:
joweg wyśpij się i wracaj :))) :-)

dzwonił m - średnio trzeźwy... nie zamierza do domu wracać - pier...... o jakimś łososiu- ja mu ku......... jutro dam łososia! 05:30 pobudka i na -10 z psem!!! :wściekła/y:

anisiaj, ja na kaszel nic nie brałam - jedynie tantum verde psikałam, a jak nie mogłam już czosnku to łykałam prenatal grip care. Leżenie w łóżeczku...
 
reklama
Do góry