reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

mrozik, kozica - w Poznaniu znam tylko prywatne przedszkola stosujące montesori.:zawstydzona/y: A myślę, że w małych miastach państwowe mogły by o tym pomyslęc, bo bardzo by to ułatwiło prace i dzieci tez lepiej by się czuły.:tak: A nie wydaje mi się, aby to nakładaów finansowych nie było, tylko chęci brak... niestety:-:)no:
 
reklama
Hej dziewczyny....i znowu mnie dluuuugo nie bylo.

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo mocno.

Ide poczytac co slychac na naszym bb.
 
To i ja się dołączę z życzeniami :tak:
Życzę Wam fajnych, ciepłych i rodzinnych Świąt, dzieciaszkom odjazdowych prezentów, a Wam mamuśki relaksuuuuuuu....
 
608.gif
588.jpg
 
jak minęły święta?
Ja chociaż wypoczełam, to jestem bez sił. Ledwo zipie :sorry2:. Jeszcze byle 2 miesiace wytrzymać (noo, najlepiej by było te 3 miesiące, ale ...)
 
Hej dziewczyny.

Czy istnieje mozliwosc zeby w wieku 2,5 lat dziecku wychodzily jeszcze zeby??bo u mojego synka wyglada jaby mu szly, zagryza warge strasznie nerwowo i gryzie wszystko, szczegolnie mokre rzeczy.Katar ma, jest ogolnie nerwowy!
 
reklama
Dzieki Ewelia, tylko z tego co widzialam wszystkie zeby juz ma, ale przypuszczam ze ktores z tych sie jeszcze do konca przebijaja.Jesli dlugo to bedzie trwalo bede musiala pojsc do lekarza.

Aha, i jeszcze zgrzyta zebami, nie w nocy, tylko w dzien, od czasu do czasu,czytalam ze to moga byc owsiki, ale poza zgrzytaniem nic innego nie zauwazylam:confused: wiec nie wiem...

Mroziku, u nas swieta minely spokojnie, leniwo,ogolnie w porzadku, ale podobnie jak u ciebie po odpoczynku cigle laze zmeczona,ale mysle ze to bardziej rozleniwienie , teraz trzeba zalapac rytm zeby dojsc do siebie :dry: ,poza tym ty masz brzuszek, wiec chyba powinnam sie wstydzic ze tak narzekam:zawstydzona/y:

Ostatnio martwi mnie moj maly, jest strasznie kaprysny, nie chce sam sie bawic, jest nerwowy, i co najbardziej mnie marwi,kiedy pojdzie do przedszkola to bedzie dopiero problem, otoz nie chce sam jesc lyzeczka:baffled:,caly dzien moglby nic nie jesc, kiedy mu do buzi jedzonka nie dam, zlosci sie kiedy pokazuje mu jak ma jesc:-(,nie wiem jak go nauczyc....

A co robicie na Sylwestra??My w domu, nie ma babci, nianki za drogie,znajomi powyjezdzali, wiec nic innego nam nie pozostalo.Jakis BAL trzeba bedzie zorganizowac dla nas trojki:-p:cool2:
 
Do góry