reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

u mnie w nocy jest w pokoju około 18-20 stopni, więc do spania ok. Wikunia spi w pajacyku ze stópkami już i pod kocykiem. Pod kołderką jej za gorąco i sie budzi i odkrywa.
 
reklama
Witam po krótkiej przerwie
U nas Filip śpi w piżamce, skarpetki ma takie cieniutki i mujezakładam
W nocy budzi sie różnie. Przeważnie nie na jedzenie, ale często jednak.

Antylopka, o dzidziusiu to juz parę z nas poważnie myśli. Niestety nie każdemu sie udało :-(. Na wątku zamkniętym jest cos napisane, o ile się nie mylę.
Kira - pogratuluj siostreze. U mojej będzie dziewczynka. Terminma na początek stycznia:-p
 
U nas tez zimnica:dry:
Adas spi w pajacyku cieplym,jak ma pizamke to zakładam mu skarpeteczki,ale zauwazylam ze jedyne co mu marznie to uszy:dry:...
Na dwór zakładam rajstopki a po wczorajszym spacerze-jak wrócilismy to Adas łapał sie za uszki-doszłam do wniosku ze bawełniana czapeczka to za mało i dzis włozyłam mu troszke cieplejsza-na polarku:tak:
Kurteczka-to raczej taka wiatróweczka,i pod to cieplejszy polarek czy bluza:tak:no i dzis juz mialam rekawiczki w pogotowiu:-Dprzydały sie na hustawce:tak:
Natalka-duzo zdróweczka:tak:Adas je nad ranem-4-5 150 mleka,wogóle musze cos pomyslec bo te nocki u nas to sa koszmarne ostatnio:dry:nie chce spac w łóżeczku-tylko ze mna,a czasem wcale nie chce spac,tylko jeczy,płacze,wstaje....
Mrozik-to super:tak:gratki dla siostry-moja ma termin na 19 stycznia
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Dobrze że już w domu jestem bo u nas w szkole teraz zimnica, jeszcze się sezon grzewczy nie zaczął, mury grube, okna nieszczelne, normalnie w kurtce trzeba by siedzieć!!
My też zakładamy rajstopki i nawet ciepłą, zimową czapkę bo takiej pośredniej nie mamy... a ja znowu zapomniałam zerknąć do sklepu....

Ale powiem Wam że widziałam dziś w mieście dwie panie z wózkami (spacerówkami) dzieci miały ok 8m-cy, spały ale nie przykryte!!!! w czapeczkach takich cieńszych!!!!!! Panie wyglądały raczej na biedne ale te dzieci.... aż mi w samochodzie zimno było...
 
Alunia śpi w bodziakach i pod kocem w poszewce.W pokoju jest około 20 stopni.Jak założyłam jej piżamkę to była spocona,skarpetek też nie zakładam.

mrozik-Gratki dla siostry
 
U nas jakies chorubsko się rozwija.... Wczoraj wieczorem już tak dziwnie przełykała slinę , nie mogła zasnąc płakała w nocy, nawet ja do cycunia przyłozyłam choc juz jej nie karmię bo biedna nie mogła się uspokoic.:-(Ma katar narazie. Na jutro akurat mamy termin szczepienia to zobaczymy czy dostanie lek czy nie bo watpie czy ją zaszczepią.
A ja dziś byłam u ginekologa powiedzmy ze wszystko ok bo wynik dopiero bede miała za jakis czas. Miałam usg i wszystko dobrze Zapisał mi narazie tabletki anty Yasminelle. Ciekawe jak na nie zareaguje. Bo jak powiedział mi cene wkładek to myslałam ze zjade z krzesła. Zwykła 500 zł , z hormonami 1000 i to a okres 5 lat. Choć przeliczając tabletki to jesli bede je brac to strace ok 600 zł rocznie:szok::wściekła/y::no: bo tabletki kosztowłay niecałe 50 zł. Teraz niewiem co zrobić.....:baffled::-(
 
U nas jest tak ze koło 4 albo 5 nad ranem Piotrek zaczyna sie wiercic postekiwac i wtedy pomaga tylko butla z mlekiem:-Dmi to w sumie na reke bo spimy potem do 8 wiec super:-)

Spi w pizamce gora z długim rekawkiem i spodenki długie skarpet mu nie ubieram a na spacerze to czapa ocieplana i kurtka juz zreszta pisalam ...i dziaj stwierdzilam ze rajstopy pod spodnie tez musza byc bo naprawde przypiliło z tą pogoda:baffled:

My jutro wybieramy sie do lekarza na szczepienie i ten jak to sie mowi bilans:-):tak:

edyta
oby choroba sie nie rozwinela i Ola mogla spokojnie spac buziaki dla niej:-)
 
reklama
Natalka 25, ja nie karmię w nocy, chyba że Bartek zasnie bez swojej porcji mleczka i jeżeli potem się budzi w nocy to trochę mu zrobię, ale to rzadko jest. Rajstopki od 2 dni na spacery zakładamy, ale takie w miarę cienkie jeszcze. CZapka cieplejsza,ale nie nowa, tylko wiosenna jeszcze dobra sie okazała:-)
Ewelia, racja - aby do wiosny
Edyta, zdrówka dla córci
A co do nocek jeszcze, to Bartek już w ogóle nie chce spać z nami. Czasem jak sie budzi w nocy i nie mogę go uśpić lub też nie chce mi sie nad nim stać pół godziny, to próbuję go wziąć do nas do łóżka a on wtedy w ryk i wstaje:baffled:. tak mu się pozmieniało szok.
 
Do góry