reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Kira to pozdrów siostrę! A dobrze się czuje?
Pustki tu niestety ale może w weekend jeszcze ktoś zajrzy????
 
reklama
cześć dziewczyny:-) Pustki chyba przez nasze rojberki malutkie ... Moja to już tak daje popalić że szok. Trzeba mieć oczy wokół gowy. Mojej teściowej codziennie coś zbija. Jak nie wyciągnie z szawki jakies miseczki to talerze. W końcu bedę musiała jej sprawić nową zastawę. Mała naprawdę szaleje na całego. Maciuś w porównaniu do niej to był anioł. W ogóle zaczepia nieraz Maciusia, za wlosy go ciągnie szczypie bije. Nawet się już za jego książki ze szkoły zabrała. Dziś była śmieszna sytuacja bo był właczony telewizor u teściowej i leciał film no i na tym filmie zadzwonił dzwonek. A ta szybko pobiegla pod drzwi bo myslała że ktos naprawde dzwoni. I satała tak przez chwile. Moja teściowa nauczyła ja też że rano wychodzą na dwór. I Olka codziennie rano jak idzie do niej to idzie po zapasowy klucz od drzwi który lezy na szawce idzie po tesciowa i prowadzi ją do wyjścia.Mała spryciara jest bardzo kumata. Wszystkiego się uczy w expresowym tempie.A i muszę się pochwalić że zaliczylismy już przejazdzkę rowerkiem w foteliku. Bardzo jej się podobało. Bałam się na poczatku że bedzie chciała sie uwolnić z pasków ale nawet nie drgnęła. Szkoda że się robi zimno wiec teraz nie pojeździmy.Ale sie rozpisałam i kto to przeczyta jak tu pustki.;-)
 
no to masz Edyta w domu małą cwaniarkę;-),moja wiki zaczęła stawiać kroczki, nareszcie!!,na razie przechodzi długość pokoju,czasem p[rzejdzie przez przedpokoj i pokoj,ale to typowy leniuszek, nie lubi sie męczyc.Wciąż najlepiej sie czuje raczkując.A ja zawalona robotą,nie mam na nic czasu,po pracy pracuję, liczę,że ten gorący okres minie niebawem i będzie spokojniej.
Kira, Adaś bedzie miał się niebawem z kim bawić,super.
 
Kira gratulacje dla siostry :tak:pamietam jak my sie dowiedzialismy w 6 mscu ze miedzy nóżkami jest ptaszek:-)

Pogoda okropna daje Piotrkowi wapno i wit C bo cos zaczął kichac leci mu z nosa i do tego wczoraj 5 wodnistych kupek :-(

Za około tydzien Andrzej jedzie do pracy wiec pewnie czasu na BB bedzie mniej:sorry2:
 
Witam Was kochane...
Kira to super ze Adas bedzie mial braciszka:-)
Edyta musisz jakos poskromic swoja rozrabiare:-Dfajnie ze tak szaleje:tak:
Natalia oby kupy sie poprawily, teraz tak szaleja te wirusy znowu:no:tyle dzieciaczkow ma biegunki:-( u nas tez byly kiedys wymioty i stan podgoraczkowy i u malego i u meza, ale juz jest ok i oby tak zostalo ( tfu tfu).
Ja sie zaczelam stersowac bo za tydzien zostawiam Karola:-(jakos tak mi to nie pasuje:dry:ale w koncu bedzie z babcia:tak:
U nas jest teraz faza na zupki, dzis nawet na sniadanie jadl:szok:mleka nie chce tyle co mu w nocy dam kaszke to wypije, w dzien nie chce ani z butli ani lyzeczka:baffled:tylko jak widzi sloiczek gerbera to sprawdza czy na etykietce jest dzidzius i wtedy jest radosc i buzka sie otwiera:sorry2:pewnie mu minie ale teraz tak ma :baffled:
sinlak tez smakuje, dziwne.
Duzo zdrowia dla Was i maluszkow na wstepie tej wrednej jesieni...jakos tak smutno na dworze ...i dzieciaki sie kisza w domu:baffled:
 
Kira - super, bedzie Adas mial sie z kim bawic, faceci zawsze lepiej sie dogadaja.

Syska - WIELKIE GRATULACJE

Edyta - jakbym o Zuzi czytala:baffled: Ja juz nieraz nie mam na nia sil, W domu jest wieczny balagan, ide i sprzatam zabawki, garnki, miski, pokrywki, poduszki, a Zuzia idzie za mna i rozwala na nowo, ona jest jak TAJFUN nic nie umknie jej uwagi, na regalach swieca pustki, szafki pozamykane. Nie mam pojecia skad ona czerpie tyle energi

Natalia - a mąz znowu na tak dlugo jedzie?
Zuzia miala tez luzne kupki kilka razy i na drugi dzien katar sie zaczal, sporawy ale naszczescie nic wiecej jej nie dolega, nie kaszle tylko 2 noce nbyly z temperatura i to wysoka i nie chciala sie zbic, teraz juz przechodi powoli. ALe noce nadal kiepskie, nie dosc e spi z nami to nosek zapchany i budzi sie z placzem co 15 minut, jestem niewyspana okropnie:no: a na dodatek mnie pobiera.
 
No ładnie widze ze dziewczyny to małe łobuziary:tak::-D

Ewelia maż na 3 miesiace tak jak poprzednio mam nadzieje ze szybko zleci :-(

Piotrus dzisiaj juz nie kichał kupki były 3 w tym jedna taka raczej normalna dałam acidolac zobaczymy jak jutro ...

A słuchajcie jak to jest z używaniem raczek u Waszych maluchow bo ja zauwazylam ze Piotrek duzo rzeczy robi lewa np bierze widelec w czasie jedzenia
 
Witajcie,
Kira, faktycznie ziąb się zrobił. Ja nie chcę zimy. Jak dziś wychodziłam z Bartkiem to ubrałam siebie i jego jak na Sybir hehe, nie ma to jak lato, myk i się wychodzi, a teraz co?:baffled:
Edyta, ja przeczytałam:tak:. Córcia faktycznie kumata.

Nasze dzieciaczki tak szybko się uczą, że aż szok. Bartek już od jakiegoś czasu, tak jak Adaś Kiry wcześniej na wszystko pokazuje paluszkiem i pyta: cio to? Potrafi też pokazać oj oj sam sobie - wie kiedy - jak się zbliża do komputera albo do muszli toaletowej, macha tak śmiesznie że nie wolno i nas uprzedza, hihi.
 
Natalia, u mnie Bartuś używa obu rączek, ale chyba też lewą trochę częściej. Nie jestem pewna, ale gdzieś chyba czytałam żeby sie nie martwic, że to się dopiero w późniejszym okresie wykształtuje i określi czy dziecko będzie prawo czy leworęczne.
 
reklama
Kira-Gratulacje dla siostry.Adaś będzie miał towarzystwo.U nas ta sama sytuacja z tym że z dziewczynkami.Moja siostra będzie miała dziewczynkę.

Edyta-No to masz nieźle z takim małym łobuziakiem.Alunia na razie jet grzeczna ale jak będzie to zobaczymy.

Kama,Natalia-Co tu się martwić przecież leworęczni to nie kaleki.

Dla wszystkich chorowitek duuużo zdrówka.

Pogoda to chyba wszędzie zrobiła się pod psem.Jest zimno mokro i nieprzyjemnie.
 
Do góry