reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Marzena, przez Ciebie za chwilę łzami zaleję klawiaturę i nic już nie napiszę:) Uśmiałam się za wszystkie czasy, choć wiem, że Tobie pewnie do śmiechu nie jest:) Ale może coś przez to chichranie mi się ruszy:) Będę Ci wdzięczna:)
Ja za to znowu czuję się rewelacyjne, oprócz tego, że jestem spuchnięta, mam zdrętwiałą prawą rękę i pocę się jak wieprz:) Gdyby nie było tak ciepło, to chyba bym w kółko łaziła, bo brzuch już mam w kolanach, nic mi na przeponę nie uciska i wcale się nie męczę:) Zobaczę jak będzie jutro po myciu okien i sprzątaniu chałupy:)
 
Marzena chyba rzeczywiście coś się zbliża.. :-D
Ja jestem dwa dni po terminie i póki co nic mi nie odeszło ani nie odchodzi...
 
marzena ale mnie rozbawilas! Hahah bidulko ty masz nerwa, a my tu gnijemy ze smiechu. Idz wez tego kija jeb***j sasiadowi w dach az mu dziurka sie w daszku zrobi i ci ulzy :-D
Ja dzisiaj tretuje przysiady, co musze przejsc do kuchni czy do drugiego pokoju to myk- co drugi krok przysiad w rozkroku, nie powiem, bo meczy przeokrutnie ale do niedzieli mam plan urodzic i chocby nie wiem co to zrobie wszystko aby sie udalo...

A ja sie dzisiaj tak spocilam na spacerze, ze pytalam kolezanki czy to ja sie tak spocilam czy mnie ptak osral, bo takie mokre plecy mialam, ze zglupialam juz ;-)
 
Marzena bidulko ty moja oj coś czuję że na dniach nam się rozsypiesz :)

Mandrzejczuk ty to jesteś niezła :)
 
Dziewczyny ja Wam to napisałam bo mimo wszystko mam trochę samokrytyki i wiem, że to aż śmieszne :) Więc wcale nie jest mi źle, że się śmiejecie :D Teraz mi się humor poprawił bo odkryłam w zamrażarce wielki worek truskawek więc piję kolejną szklankę soku z mrożonymi truskawkami. A na horyzoncie pojawiły się mega gęste szare chmury i moooże coś z tego gruchnie a ja uwielbiam burze :D Zresztą jak słońce zaszło za tymi chmurami to już lepiej bo nie praży tak.

Mandrzejczuk sąsiad jest pod ochroną bo on lekko upośledzony. A swoją drogą jak ja wizualizuję sobie Ciebie w tym ciągłym ruchu to też mam ubaw :D Kobieto Ty masz jeszcze ponad tydzień czasu a Ty na weekend się chcesz rozpakowywać :D Ale ja chyba dzisiaj też brzuszki zacznę ćwiczyć :D I przysiady. Jakbym sobie umiała sięgnąć to bym nawet szyjkę sobie pomasowała :D Ale suty mogę pognieść :) Mój dzisiaj na piwko na trochę wybywa więc mogę się miętolić nawet godzinę :D


Edit: wiecie co mnie jeszcze wkurza??? Ta debilna reklama olay tutaj :D
 
Marzenka mnie ta reklama też wku.....

Ale się uśmiałam dziewczyny jak przeczytałam wasze posty, walicie takimi tekstami, że aż gęba sama sie śmieje.
 
hahahahahahahahaha marzena, mandrzejczuk nie moge z Was !!! hahahahha az mnie miesnie brzucha bolą, poczekajcie az urodze, to moze cos tluszczu spale :-):-)
 
śmiejcie się na zdrowie - podobno to też poród przyśpiesza. Coś w tym może jest bo jak ostatnio był kumpel i rżeliśmy jak debile we trójkę nad kartami to nawet brzuch mi się częściej spinał :D
 
reklama
Do góry