reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
Dziękuję Ilinko:)- a u Ciebie jak?-sa już starania?:)
heh- my juz za tydz zaczynamy 4 miesiac:)..ale ten czas leci..........
 
LILITH pisze:
RUSALKO POCZEKAJ AZ DZIECKO TROCHE PODROSNIE!!BO SIE BIDULKO ZAMECZYSZ!!!
Jakbym Lilith meza słyszała;)- mówi, żebym narazie rzuciła na luz..ze za pare miesiecy pochłonie mnie bez reszty dzidzius..no pewnie ma racje..ale ten dog mial być na wiosnę:/..oj zobaczymy..bo faktycznie tu jeszcze szkoła-stresy..zaraz obrona..dzidzius(albo odwrotnie..jak sie dzidzius pospieszy ..hihi:)..zobaczymy- moj psiak w sumie to zazdrośnik straszny- jedynaczek rozpieszczony- dzidzius już będzie pewnie na poczatku mu niewygodny:)- a co dopiero dog niemiecki, który będzie jadł z jego miski:):):)
 
Rusalko no dokladnie!! moj tez tak mowi bo mielismy psa kupowac 2 ale wiem ze nie dalabym rady bo zastanawiams ie nad tym czy po urodzeniu nie starac sie odrazu o malucha!na poczatku byloby ciezkoa le bylaby niewielka roznica wieku:)a tai psiak to sporo czasu zajmuje!!szczegolnie pewnych raz bo trzeba go odpowiedni wyszkolic itd:(

Malinko ciesze sie ze juz wszystko przygotowane!!no i wozek taki o jakim marzylas!!my bedziemy juz chodzic za rzeczami kolo stycznia!bo wiem ze juz w 9 miesiacu albo moge isc lezec albo nie bede miala silys ie toczyc:):) a ze termin mam na 4 maj to wole liczyc ze na koniec kwietnia bo nigdy nic nie wiadomo! No i z rzeczami mamy sie o tyle lepiej ze duzo ciuszkow dostaniemy od wujcia:)wiec bedziemy mogli zaoszczedzic:) a czas teraz poleci przez swieta baardzo szybciutko!!!!
A z bylym uwazaj!wogole uwazaj na siebie teraz!bo slisko i pogoda tragiczna!!!
 
No ja mysle!!! bo bym sie zezloscila!!!:):)
wiesz ide na fajne usg 20 grudnia potwierdzic czy to corcia i porobic wszelkie badania genetyczne:) bardzos ie ciesze!!!:)
 
reklama
czy kiedykolwiek z mezem braliscie pod uwage zrobienia testu genetycznego to chyba sie nazywa P-APPA??? bo ja mam duze watpliwosci natury moralnej , moj partner nalega na te badania , rozumiem , ze chce miec pewnosc ze dzidzia jest calkowicie zdrowa ....a jesli cos wyjdzie nie tak to co wtedy ???
 
Do góry