reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Witaj Ilinko:):)-jej- sądziła, ze już całkowicie o nas zapomniałas!(a my "stare"BB-Cie dokladnie pamietamy:)- ja na pewno:)
Co słychać- opowiadaj -co sie zmienilo?-co nowego przybyło?..itd:) i co się z Tobą działo przez ten czas?
Cieszę się bardzo, ze Cie "widzę"
Pozdrawiamy!
ps- zaglądaj częsciej!!!!!Bądz z nami!:)
 
reklama
Malinko u nas tez sa raz dobre dni raz zle...ostatnio nawet chcialam isc do matki...tak sie zdenerwowalam....
u ciebie to juz 8 miesiac:):) super:) jak zakupki? cos juz kupione? ja mam juz 5 miesiac i juz czuje sie ciezko czasami:):) niestety nadal dokuczaja mi wymioty:( Staraj sie myslec w zlych chwilach o czyms przyjemnym no i o coreczce:) Odzwiaj sie zdrowo i pojedz sobie przez swieta!!!:):)
Ja teraz szukam usg 3d chcialam isc z mezem na nasza 4 rocznice ale kiepsko to widze:(

Rusalko spytam kolezanki i sprawdze w katalogach wystawowych z roznych miast ale ja osobiscie pierwsze slysze!Moze to jakis inny dog albo cos podobnego.mnie marzy sie dog argentynski i on jest mniejszy ale osobiscie jesli to o ta rase chodzi nie polecam komus kto na nich sie nie zna....
 
Dzięki Lilith!
Jeśli chodzi o doga argentyńskiego - mnie również bardzo się podobają- jednak naj naj i te o których od "zawsze " marzyłam to dogi niemieckie..mam nadzieję, że spełnię swoje marzenie wkrótce taki mój kumpel tu z nami zamieszka ::)
 
mAGDALENKO NO TAK CZAS SZYBCIUTKO LECI!!!!!!! I JUZ SIE NIEMOGE DOCZEKAC JAK URODZE NASZE MALENSTWO!!!

RUSALKO POCZEKAJ AZ DZIECKO TROCHE PODROSNIE!!BO SIE BIDULKO ZAMECZYSZ!!!
 
Witam:) Nie było mnie ponieważ nie mołam się starać o dzidzię i było mi przykro tu zaglądać. Ale zaglądałam tu co jakiś czas ;) Zżyłam się z Wami musiałam sprawdzić co u Was się dzieje :)
Rusałko ogromniaste gratulacje !!!! Cieszę się że tak szybko Wam się udało :) Wasza dzidzia tak szybko rośnie :)
Lilith Twoja dzidzia też szybko rośnie :) Jak to szybko zleciało , już 5 miesiąc :)
 
LILITH a juz prawie wszystko kupione wozek lozeczko ciuszki tylko te takie drobniejsze rzeczy nie i co mi wpadnei w oko to dokupuje.My tez sie dzis posprzeczalismy o glupote bo o imieniny jakiegos tam meza wujka on chcial isc a ja nie bo mamy malego pieska i nie bede go ciagnela maleniej biedaczki do bydla ze tak sie brzydko wyraze bo wiekrzsc to ciezko nazwac ludzmi.No i dzis odezwal sie moj byly/...........i pojawil sie maly problem:)
 
reklama
Do góry