reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Ja sie nie zastanawialam nad tym...wiem ze to raczej radza kobieta starszym...i jesli na usg jest wszystko dobrze to wole tak myslec!:):)
 
reklama
Jej a maz wie? moj by nie byl zadowolony...wsumie ja tez...teraz i tak najwazniejsza jest mala:):) wiec jaks ie klocimy to starams ie myslec o niej a nie przejmowac jak kiedys!ale ty sie cieszysz?
 
No tak czy sie odezwal...ale rozumiem.A maz napewno docenia to ze mu pokazujesz o czym orzmawiacie!A jak przygotowania do siwta? spedzacie sami czy z rodzicami? Bo my jak zawsze mamy klopoty...bo rodziny do dnia dzisiejszego nie przywykly ze jest juz 2 rodzina i musimy czas porozdzielac....masakra...
 
raczej sami chcemy nadrobic zaleglosci i czas tych niejasnosci pozatym moze brat z zona moj do nas wpadnie a mi sie juz niechce nigdzie chodzic z reszta ciazko mi :)
 
No to bardzos ie ciesze!! i wcale cis ie nie dziwie ze jest ci juz ciezko!dlatego ja najpozniej do konca 8 misiaca musze miec wszystkie ciuszki itd:)nie wyobrazam sobie zebym pozniej mogla sie meczyc w tlumie ludzi...pozatym wiesz ja tam mam troszke klopotow z ciaza i mimo wszystko tez mogloby byc to niebezpieczne:)
No to zycze Wam wszystkiego najlepszego:)
 
reklama
Oj Malinko a ja znow mam jakies schizy....wiesz 2 dni temu mala tak rozrabiala i czulam ja bardzo a teraz od 2 dni cisza...ponoc to normalne bo to jeszcze wczesnie i dzidzia moze sie tez w roznych pozycjach ustawic i wtedy sie nie czuje:(:( ale wiesz jak ja to sie martwie...jej oby raz dwa byl ten 20 bo zwariuje!!!!

Mazurek ja bym tu czesciej wpadala ale nawet nie wiem gdzie moge cos napisac:(:(
 
Do góry