reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
o fajnie, że trafiłam na watek, koleżanka z pracy też poszukiwala barierki podwojnej i nigdzie w miescie nie mogla znalezc:) ale z wozka tez jest zadowolona, wiecej nie wiem po smama używam pojedyńczego:)
 
Ten watek powinien sie nazywac " zostan milosniczka joggera" :-D

Dziewczyny orientujecie sie gdzie mozna tanio kupic takie spiworki- kocyki ( jak ma Gosia te w paski na zdjeciu)??
U nas sa wszedzie ale troche sobie spiewaja...Ja kupilam takie spiwory zamawiane szyte specjalnie na joggera i nie chce wydawac znow duzo kaski.A potrzebuje cos na wiosne.
 
Ostatnia edycja:
No to i ja się dołącze do miłośniczek hehe chcemy sprzedac jumpera duo i kupić własnie joggera,chłopcy już praktycznie siedzą,z nosidełek wyrastają więc tylko spacerówka nam się przyda:biggrin2:
 
Karola no ale to chyba nie problem? Ja nigdy nie mialam gondolek - od drugiego tygodnia zycia dziewczynek uzywalismy city mini i bylo super :)

Gosiu..ja mam tylko linery jeszcze na sprzedanie. Spiwrki zimowe i te kocykowe juz sprzedalam.
 
Karola79,to u nas jest to samo. Dzieciaki juz na styk sie mieszczą do gondolek..Dobrze,że zima łagodna to nie pcham tak zadnych dodatkowych śpiworów czy innych dociepleń. Dzieciaki spią na kocykach i są w swoich spiworkach i tedy jest jeszcze w miare ok. Ale mysle ze w lutym bedzie trzeba sie przeniąśc do siedzisk...Tylko chyba musze te osłonki na nogi wtedy dokupić...
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie..jakiego joggera polecacie??Planujemy kupić na wiosnę,widziałam na allegro w dość przyzwoitej cenie jakies 700-800zł,trójkołowy + jakies 150zł przesyłka samolotem.Patrzyłam dzisiaj na aukcje ale na razie nie ma tego wózka,moze wiece o który mi chodzi??NAm zalezy tylko na spacerówce bo chłopaki z nosidełek wyrastają a gondolek tez już nie używamy i jakie gadżety są do joggerów w sensie śpiworki itp i jak to cenowo wychodzi??
 
Do góry