reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Sunshine Jeżeli jesteś zainteresowana to ja mam do sprzedania oryginalne spiworki joggera - przez nas uzyte tylko kilka razy

Mamy takie
 

Załączniki

  • _DSC2237.jpg
    _DSC2237.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 95
reklama
A co do wózka to jest fajny, do tego by był super dla mnie to brakuje mu barierki i ruchomego podnóżka. Ciekawe, że do pojedynczego można dokupić barierkę ale już do double takowa nie istnieje, a szkoda :( Lekko się prowadzi, co prawda byłam z dziewczynkami jak na razie tylko raz na spacerze ale zdążyły już w nim trochę pospać, więc to znaczy, że im też odpowiada, a muszę przyznać, że należą do dość wybrednych ;)
 
sunsine, alez oczywiście że jest barierka do podwójnego, ja mam :) Chyba że mowisz o innym modelu niż mini to nie wiem:)
 
sunsine, alez oczywiście że jest barierka do podwójnego, ja mam :) Chyba że mowisz o innym modelu niż mini to nie wiem:)

onna - no coś ty!!!!!?????? Ja wózek zamawiałam w gdansku w "mama i ja" city mini i tam powiedzieli mi, że nie można zamówić bo taka nie istnieje.... to ciekawe, a możesz dac mi namiary gdzie ty kupowałaś i za ile?
 
noo ja mam wózek dzięki naszej Joli:) Kupowany w UK. Ale barierka istnieje i mogę CI na to dowód przesłac;) Jest specjalna podwójna. Pani w skepie jest niedoinformowana, a może ma kontakt tylko z przedstawicielem w Polsce a u nich faktycznie nie ma.
na stronie producenta masz: belly bar
 
Faktycznie, teraz okazało się, że mogę zamówić taką barierkę ale zaśpiewali mi 170 zł plus przesyłka - za barierkę to trochę dużo, kurcze a tak mi jest potrzebna, ty też ONNA tyle płaciłaś?

Korzystając z okazji, że już tu jestem to składam Wam Wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!
 
reklama
Do góry