reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Alez mnie dawno na blixniakach nie było, jest tyle nowych mam, ze pewnie wiekszosc z was mnie nie zna, a rteszta nie pamieta:-). Przymierzam sie do kupna nowego wozka dla mich bąków. poki co chce jeszcze zostawic mojego peg perego, a chcialabym kupic juz werske na wiosne, lekką i najlepiej gdyby była to parasolka, bo lekka, świetnie sie skalda do małych rozmiarów, nie ma problemow z zapokowanie do samochodu, samolotu itp. Jednak jak sie tak zastanawiam to czy dlka dwojki dzieciakow to dobre rozwiazanie, tzn. czy jest na tyle mocna, zeby konstrukcja wytrzymala i wozek byl stabilny? sama nie wiem. co byscie polecały mamuski z tego typu wozeczkow. Ja myslalam o maclarenie, mamas&papas, cosatto
 
reklama
aaga, no ja miałam ten sam dylemat i dobrze że zapytalam - dziewczyny mi tu generalnie powiedzialy,że jako jedyny wozek parasolka się nie sprawdzi, moze być jako dodatkowy na krótsze trasy,do sklepu np ale na dalszy spacer i to jeszcze w różnym terenie to nie bardzo. W sumie ja się zastanawiam jaki sens ma parasolka dl abliźniąt... za sobą złożonej nie pociągniesz, a to jest chyba główna zaleta parasolki. No chyba że chodzi o miejsce na przechowywanie;) Ale że są śliczne to nie powiem, jak kogoś stać przy dzieciach już malo jeżdżacych takie cossato śłiczne, sama miałam ochote;)
 
jezeli nie parasolka to co w takim razie zeby było lekkie, i łatwo sie składało? Moj peg perego jest super i jestem z niego bardzo zadowolona ale jest ciezki, zeby go schowac do samochodu trzeba najpierw zdjac siedziska. Chcialabym cos kupic takiego sprytnego, zeby łatwo sie z tym obchodzilo i zajmowalo mało miejsca. Poradzcie
 
jezeli nie parasolka to co w takim razie zeby było lekkie, i łatwo sie składało? Moj peg perego jest super i jestem z niego bardzo zadowolona ale jest ciezki, zeby go schowac do samochodu trzeba najpierw zdjac siedziska. Chcialabym cos kupic takiego sprytnego, zeby łatwo sie z tym obchodzilo i zajmowalo mało miejsca. Poradzcie

baby jogger city mini :)
 
Dziewczynki,a ja chciałm zapytać o śpiworki do baby joggera. Chce kupić,ale napiszcie czy one jakos są przyczepiane do siedziska,czy tylko się je kładzie na nie????jakos nie widać nic na zdjęciach-wrrrrrrr! No i czy są ciepłe?? My musimy się przesiąść do siedzisk,bo dzieciaki juz absolutnie sie do gondolek nie mieszczą,takze póki spacerówki nie kupimy to muszą jeździc w tych siedziskach.
Także czekam na jakieś wieści odnośnie tych śpiworków bo nie chce kupić jakiegos badziewia co bedzie się sciągało z siedzisk i do tego bedzie zimne....POMOCY!
 
baby jogger city mini :)
fajny, tyle ze na allegro brak uzywanych,a tylko takim jestem zainteresowana. tak jak pislam chcialabym zostawic jeszcze peg perego, ale jednak na jakies wyjazdy mysle ze parasolka bylaby iealna, aprzy tym wlasnie nie droga. Tyle ze nie wiem czy taka lekka konstrukcja uciagnie dwa bączary
 
fajny, tyle ze na allegro brak uzywanych,a tylko takim jestem zainteresowana. tak jak pislam chcialabym zostawic jeszcze peg perego, ale jednak na jakies wyjazdy mysle ze parasolka bylaby iealna, aprzy tym wlasnie nie droga. Tyle ze nie wiem czy taka lekka konstrukcja uciagnie dwa bączary

jedno mogę ci doradzić jeśli chodzi o lekką bliźniaczą parasolkę. Nie kupuj Easy go Duo Comfort. Masakra, słaba, ciężko się prowadzi. Moim zdaniem niewypał. Miałam dwa egzemplarze bo na gwarancji musieli mi nową dać i oba przypadki do niczego.
 
reklama
Do góry