reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Dzisiaj Julek nauczył sie przy sniadanku mówić mniam mniam oprócz tego umie juz mama,tata,baba,i mnóstwo swojego własnego słownictwa
Robi pa pa ,kosi kosi,przybija piateczkę oraz naśladuje po mnie różne minki np.marszczenie noska.
Dzieli sie ze mną jak go poprosze np chrupkami a nawet smokiem wkłada mi go do buzi jak zasypiamy.
Jeśli chodzi o poruszanie sie to jesteśmy na etapie raczkowania oraz wstawania przy czymkolwiek za co można by sie złapać.
 
u nas 2 dolne jedynki i 2 gorne jak na razie rosna parami czyli tylko dwa razy odczulismy zabkowanie :-D
 
Buziaczku to Blania musi fajnie wyglądać z takimi ząbkami
julkowa nam tez rosną parami: 2 na górze i 4 na dole
 
mój mały ma tylko 2 ząbki na dole i nie widać żeby szły na gorze jeszcze pewnie trochę będziemy musieli poczekać
 
swojemu malemu czesto na stojaco zakladam bo inaczej sie nie da wczesniej wystarczylo ze dallam mu cos do reki
 
mój mały ma tylko 2 ząbki na dole i nie widać żeby szły na gorze jeszcze pewnie trochę będziemy musieli poczekać

my tez na razie tylko dwa dolne mamy.Juz pare razy była wielka akcja i placz z zebami,wiec myslalam ze sie sypną,ale jak widzac ciezko im sie przebic przez dziasełka....ida i ida....juz bym chciala zeby choc jeden wyszedł...czekamy
 
reklama
Julianek bardzo ładnie pije przez słomkę i trzyma butelkę jak pije kaszkę.Jak na pampersie zobaczy kotka to CICI woła:tak::-D.Na widok psa cieszy się tak mocno,że boję się żeby z wózka mi nie wyskoczył;-):tak::laugh2:.Bez trzymanki stoi coraz dłużej,ok15sekund,ale ze względu na pokaźny rozmiar pupci:-D z chodzeniem troszkę ciężko:tak:.
 
Do góry