reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

-j- wlasnie boi sie kontaktu z woda ale nie wiem skad to sie wzielo :dry::nerd: wode w wanience raczej ma dobra - zawsze sama sprawdzam i mamy termometr :tak: Tez mamy wklad do wanienki na ktorym mozemy polozyc dziecko, ale i to nie dalo rezultatu... Ostatnio po rozebraniu go trzymalam go mocno i zamoczylam mu tylko nóżki zeby zobaczyc reakcje... No byl wrzask :shocked2: No i wtedy juz spokojny ton glosu na nic sie nie zda bo maciek potrafi nas przekrzyczec bez problemu

larkaa fajny sposob z ta kapiela - tez wyprobuje cos takiego
Nifmi a moze sprobuj w taki sposob ze nalej wody do zwyklej miski postaw gdzies wyzej na jakiej polce czy nawet krzeselku,rozbierz malego(nie zdejmuj pampka)wez go na rece i pochyl sie lekko nad miska umyj glowke,potem zdejmij pampka i delikatnie wloz go do wody(caly czas mow i usmiechaj sie do niego)i umyj reszte cialka.Najlepiej jak by Ci ktos pomogl,przytrzymac malego.
Mi tak zaczeli kapac synka w szpitalu i jak wrocilam z nim do domu to z tydzien tez tak robilam i moj maly sie uwielbia kapac.
Teraz juz strasznie chlapie a jak sie smieje w wodzie:-D:-D:-D.

Dziewczyny troszke czytalam o waszych problemach i szczerze wspolczuje.
Zycze duzo zdrowka dla maluszkow a dla was duoz sily i wytrwalosci-bedzie dobrze:tak:
 
reklama
ewlcia dzieki :-) tak zawsze kąpie Macka razem z mezem... nawet nie chce myslec co bym zrobila gdyby to bylo tylko na mojej glowie :-p
bede probowac roznych sposobow az w koncu cos zaskoczy :tak:

daggy i znow winni lekarze :dry: a wszystko przez to ze im sie nie chce badac pacjentow i dawac skierowam bo za drogie :no: rece opadaja...
ale najwazniejsze ze final histori szczesliwy :tak:
 
Kuźwa, już kilka dni temu pisałam, że młoda jak ma zacząć jeść to ryczy i muszę ją uspokajać po kilka razy, zapychać buzię smoczkiem i dopiero na chama wpychać cycka. Dziś już w ogóle nie je z jedej piersi, dopiero teraz pomyślałam, że od tej rączki chorej, i potem mąż jak docisnął kilka razy to bubu to faktycznie młoda się rozryczała. Czyli boli ją to cholerstwo.
A w środku nadal ropa jest i taki duży krwiak się robi. Kuźwa ja już nie mogę mam szargane nerwy doszczętnie. Nawet nie mam komu się pożalić w domu! Szlag!
Jak dobrze, że dziś idziemy do tego lekarza! Ona co prawda badań nam nie zrobi, ale powie jedynie co myśli o tym. Mam nadzieję, że to jakaś kompetentna lekarka...
 
Jestem przerażona jak czytam o chorobach takich maluchów :-( Dziewczyny trzymajcie się bo jesteście największym wsparciem dla waszych dzieciaczków. Trzymam kciuki za was i maluchy
 
Larkaa szczerze współczuję!!! Masakra:(((
Mateusza bąbel miał okolo centymetr srednicy, teraz jest to mala ranka i nic z niej juz nie leci i chyba go nie boli bo nic na to nie wskazuje. Wizytę u lekarza i kolejne szczepienia mamy dopiero 2 czerwca, zastanawiam się czy nie iśc z Mlodym wcześniej, dowiedzieć sie czy wszystko oki.
Napisz koniecznie co powiedziala lekarka!!! trzymam kciuki żeby wszystko bylo ok!
 
Nimfi my kupiliśmy w carrefourze taki plastikowy fotel ( 20 zł) do kąpania i maly jest zachwycony. Stawia sie go po prostu w wannie. Przed kąpielą kladę na ten fotel pieluszkę tetrową i dopiero na nią Matiego. Siedzi sobie jak prezesik i wyma****e nóżkami:) A ja mam 2 ręce wolne i dostęp do calego cialka:) Przy kąpieli spiewam mu "stokrotkę" i gadam sobie z nim:) Na szczeście Mateusz kocha wodę i się jej nie boi. Zwykle siedzi w wannie okolo 20 minut.
 
larkaa jak dziecko zle sie czuje to i brak apetytu moze miec :zawstydzona/y: oby ta lekarka cos doradzila :tak:

MonikaWroclaw84 no ja mam wlasnie ten wklad, tylko ze daje go do wanienki :tak: ale do wanny tez by mozna...

Sprobuje wszystkiego - kapieli pod przysznicem w wannie, kapieli z tym lezaczkiem w wannie, kapieli ktora zaczne od moczenia malego a pozniej zanuzania w wodzie a na koniec kapieli wspolnie z nim :-D moze cos zadziala :tak:
 
nimfi Maciek to się nie chce myć bo wyznaje zasady: "brud na twarzy zdrowiem darzy" i "sławni ludzie żyli w brudzie" :-);-):-p:-D
 
reklama
i chyba jeszcze taka ze suche dziecko to szczesliwe dziecko :sorry2:

a tak chcialam go zabrac na basen jakiegos pieknego dnia :tak: na razie moge pomarzyc:-p
 
Do góry