reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

mamaflavii - aż mi włosy dęba stanęły! w głowie się nie mieści, że tak późno to odkryli. Ta pierwsza lekarka - chyba bym ją udusiła! :wściekła/y:
Mam nadzieję, że Julianek szybko wyzdrowieje i dojdzie do siebie. Będę trzymać kciuki.
 
reklama
Mamaflavi i Larkaa - masakra:((( Ręce opadają!!! Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!!
Larkaa - my rodzilyśmy w tym samym szpitalu- zaczelam sie bac o młodego!!!!! Dzis w nocy pękl mu bąbel i ranka wygląda ladnie. Nie jest za duza i nic sie z niej juz nie sączy. Nie wiem na co mam zwrócić szczególną uwagę, mam nadzieje ze nie zrobili mu tego co Twojej Kalince!!!!
Cholera, a ja tak chwalilam ten szpital i personel!!! :(((((((((((
 
dobrze wiedziec o tym Gerberze ;-) ale zawsze bylam ciekawa co daja to sloiczkow ze ma dlugi termin przydatnosci? skoro normalne jedzenie trzeba zjesc w ciagu 2 dni od przygotowania :confused:
nic nie daja:) słoiczki są poprostu pasteryzowane. To tak jakbys w domu kompot robiła na zime:)
 
Mamaflavi ja takze trzymam kciuki za twojego synka i wierze ze bedzie dobrze jestem w szoku jak lekaze bagatelizuja takie sprawy to sie w głowie nie mieści :-(
 
kasikk dziadkowie i mama robia takie rzeczy :tak: chociaz ja zawsze myslalam ze takie przetwory dobrze sie trzymaja przez dodatek cukru :sorry2: ale jeszcze sie dowiem jak z nimi pogadam dokladnie o co chodzi.


No i mam pytanko....
Czy któreś maleństwa nieznoszą kąpieli? :confused:
Zauwazylam ze wiekszosc z was raczej nie ma problemu w tej kwestii:tak: No a Maciek na kontakt z woda reaguje strasznym krzykiem... Lubi rozbieranie i przebieranie, nie jest mu zimno, wiec nie wiem w czym problem. Juz kilka razy staralismy sie cos zmienic aby mu sie nie kojarzyla kąpiel niemilo - bez skutku :zawstydzona/y: Nie probowalam jeszcze kąpać się z nim razem, ale nie wiem czy to cos daje? :tak:
Napiszcie czy macie jakies sposoby by dziecku umilic kąpiel :-p:shocked2:
 
A jakie rozmiary?
JAk gdzies wyczaisz takie tanie pampersy to mi powiedz, wypróbuje tych sleep&play :-)


zdaje sie ze w Carfurze albo M1 jest ciagle promocja Pampersow -150sztuk za ok 70 zl :tak: kupowalam je, ale jak dla mnie to za bardzo czuc wilgoc na ubrankach macka

kraf jak dla mnie tez pieluszki z Lidla sa lepsze :tak: Maciek spi w nich w nocy i po 8 godzinach snu jest ok :tak: ale jak dobrze policzyc to one wcale duzo taniej nie wychodza :-p


Agniesia p mam nadzieje ze nie wykryja wam tej niedokrwistosci, a guzek to tez okaze sie niegrozny :tak:;-)

mamaflavii trzymam za was kciuki!! ze tez biedne malenstwo musi sie nameczyc :dry: oby to szybko sie skonczylo
 
Czyżby nad lutówkami fatum zawisło? Za długo trwała ta sielanka...
1003.gif


Mamaflavi i Larkaa i ja całym serduchem jestem z wami, tulę i wierzę , że bedzie dobrze.
83.gif


nimfii moja Amela podczas kąpania w ogóle nie płacze. Wcześniej kapaliśmy ją na takim gąbkowym podkładzie i zawsze któreś z rodzeństwa trzymało ją za rączkę. Teraz już bez podkładu i mała jest w swoim żywiole. Może Maciuś bardzo się boi kontaktu z wodą lub może ma za gorącą wodę? Kładąc go mów dużo do niego miłym, spokojnym głosem.
 
Jeju Mamaflavii spłakałam się, co Ty musiałaś czuc i co biedny Julianek przeżył, musiał strasznie cierpiec:szok:Trzymam kciuki!!!
 
reklama
mamaflavii jestem całym sercem z Tobą. Mam nadzieję, że Julianek szybko dojdzie do siebie i że na nic już nie będzie chorował. Połowa personelu lekarskiego to powinna być w innym zawodzie...:O
AgniesiaP oby wszystko było dobrze z małą. Mój chrześniak też miał niedokrwistość, na szczeście bardzo szybko mu to wyleczyli.
kasha a nie byłaś z tym u żadnego lekarza?
monika a jak duży jest ten bąbel? na ile mm szerokości? Ja gadałam z moją przyjaciółką, która rodziła w tym samym szpitalu 4 miesiące wcześniej to jej małemu też spieprzyli tą szczepionkę, tylko w takim sensie, że będzie miał dużą bliznę do końca życia. Ktoś tam chyba od dawna ma dwie lewe ręce do nakłuć :O
nimfii my kąpiemy w dużej wannie, kładziemy dziecko na dnie, polewamy, namydlamy i spłukujemy. Młoda sobie kopie nogami w wodzie i bawi się, a jak ją dajemy do wanienki to się strasznie boi, dlategosprzedajemy ją.

dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków za małą
ja już z nerwów nie mogę, mąż powiedział, że jak zwykle przesadzam, bo zachowuję się jakby się świat jutro miał skończyć ;/
 
Do góry