reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Dziewczynki !
zastanawiam sie czy Wasze maluszki tez jak produkuja nadmiar slinki to sie czasem nia tak jakby przyduszaja bo nie zdaza przelknac Gabrys dosc czesto to robi i nie znosze tego odglosu zawsze mnie mrozi ze strachu ze nie odchrzaknie :zawstydzona/y:
niestety to normalne, ja się już przyzwyczaiłam a Juri coraz lepiej sobie radzi z ktuszeniem
 
reklama
elunia ładnie rośnie Twoja malutka :tak:
My na szczęście mamy w miarę dobre wieści. Niedokrwistości nie ma, ale podwyższone wyniki, zwłaszcza CRP wskazują na jakąś infekcję wirusową, choć konkretnie nie wiadomo co to może być, bo osłuchowo jest ok, gardło ok, w buźce zero pleśniawek, jeszcze nie ząbkuje. W piątek mamy powtórzyć badanie moczu i znów do kontroli. A guzek pod suteczkiem to wynik przenikania wraz z moim mlekiem do organizmu małej prolaktyny, co uaktywniło u niej gruczoł sutkowy. Na razie, jeśli się nie będzie powiększał, nie ma co się tym przejmować :-) Oby wyniki w piątek były ok, to odetchnę już całkowicie :tak:
Dziewczynki zdrówka dla Waszych skarbów.
 
Witam wsazystkie lutowe mamusie, ja urodzilam w Walentynki, mala wazyla 4,3 kg (obecnie 6,4 kg:-)), przylaczam sie do dyskusji pozno, ale od niedawna dopiero na forum jestem... Mam pytanie- dajecie waszym maluchom inne pokarmy oprocz mleka? Jesli tak to jakie i w jakich ilosciach? Pozdrawiam wszystkie ;-)
 
Witajcie dziewczynki,

Bardzo dziekujemy za Wasze wsparcie. Bedzie nam ono jeszcze bardzo bardzo potrzebne. Obawy potwierdzily sie zarowno na USG jak i na tomografii - Julianek ma guza :-:)-:)-:)-:)-:)-(, bardzo duzego bo 4x5 cm, gdzies za pecherzem, prawdopodobnie to on spowodowal blokade pecherza i cala infekcje. Wyglada na to, ze wyrosl mu w ostatnim czasie i ze dosc szybko rosnie. Jako ze, w tym szpitalu nie maja doswiadczenia w usuwaniu nowotworow dzieciecych jutro, pojutrze przeniosa nas do szpitala specjalistycznego. Na dzien dzisiejszy nie umieli nam powiedziec czy jest on zlosliwy czy tez nie. Zrobili rentgen pluc i tam nic nie znalezli. Z nerwow zanika mi pokarm, a moj synus anioleczek caly dzien tylko sie slodko usmiecha i chce cycusia, nawet pustego, na butelke z mlekiem sztucznym nawet nie chce spojrzec. Bardzo bardzo bardzo mocno ufam, ze uratuja naszego aniolka.....
 
Nawet nie mysl,ze moze byc inaczej!!!!!!!Uratuja go,zobaczysz!!
Ale oni juz stwierdzili,ze to nowotwor.Robili biopsje?Moze to jakis guz?Mam nadzieje,ze tak sie okaze.Trzymam kciuki,bardzo mocno:blink:
 
Wszystko będzie dobrze. Modlę się, aby Twój Synek szybko wyzdrowiał, a Tobie życzę dużo sił i wiary, że tak się stanie. Dbaj o siebie dla Niego.
 
Mamaflavii musisz wierzyć, że będzie dobrze!!!!!!!! ja będę się modlić i cholernie mocno trzymać kciuki!!!!!!
 
Dziekuje, Wam, Kamylka, Maggie i Elwis :blink: Kochane jestescie wszystkie! Biopsji nie robili jeszcze, pewnie dopiero w tym drugim szpitalu zrobia.
Wlasnie byla u nas lekarka i potwierdzila, ze jutro przenosza nas do tego drugiego szpitala.
 
reklama
Dziekuje, Wam, Kamylka, Maggie i Elwis :blink: Kochane jestescie wszystkie! Biopsji nie robili jeszcze, pewnie dopiero w tym drugim szpitalu zrobia.
Wlasnie byla u nas lekarka i potwierdzila, ze jutro przenosza nas do tego drugiego szpitala.

niech robią to jak najszybciej! i niech wytną cholerstwo okropne. i oby nie było złośliwe!!!!! będę o was myśleć i przesyłać pozytywne fluidy!!! cóż innego mogę zrobić :-:)-:)-(. myślę, że niemiecka służba zdrowia jest w lepszym stanie niż nasza polska i wszystko będzie dobrze :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry