reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE MAJOWE SLONECZKA!! Tu sie mozesz przywitac

reklama
heh, wczoraj mama mojego Maćka powiedziała mi że urodził się o miesiąc za wrześnie (miała termin na 27.08 a urodził się 27.07) i mimo to ważył już 3100 g i dostał 10 punktów.
 
Ja bylam przenoszona o 2 tygodnie i na koncu sie okazalo ze musieli robic szybko cesarke bos ie zaplatalam o pepowine i mi puls zanikal....a wazylam tez cos kolo 3 kg:):)
 
witam wszystkie majóweczki :)

Oczekuję swojego pierwszego maleństwa. Planowany termin powitania Maluszka to 27 maja. Będzie zodiakalny bliźniaczek - jak mamusia.

Podczytuję Was już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać.

Niestety nie mam netu w domku, więc pewnie nie będę się tu codziennie pojawiać, ale postaram się czesto zaglądać.

Pozdrawiam
 
reklama
Cześć Lalka też mam termin po dwudziestym a dokładnie na 24 maja i dzidziuś też będzie zodiakalnym bliźniakiem jak mamusia :)
 
Do góry