reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-)

reklama
Dziewczyny, a ja trochę z innej bajki.. ile przytyłyście??
Mi dzisiaj waga pokazała 66kg:szok: Waga przed ciążą 57,5kg.
Jak jutro waga nie pokaże mniej to ją przez okno wyrzucę;-)
 
kochana... ja to w ogóle się nie przyznam :-p no ale już mam 11kg na plusie... ale to wynik po świętach był od tamtej pory waga ma zakaz zbliżania się do mnie...
 
Spoko ja 9 kg na plusie. Ale uspokaja mnie myśl, że po pierwszej ciąży szybko wróciłam do swojej wagi- mam nadzieje że teraz też tak będzie....
 
u mnie 8kg na+ a przed świętami było tylko 6 :baffled: gdyby nie te moje 4piętro i gimnastyka w szkole rodzenia to pewnie miałabym już z 20 na +:-D
 
U mnie dziś 65kg.
Chyba uduszę teściową:-D Upiekła drożdżówkę i bułeczki z serem, a na obiad już pierogi lepi:wściekła/y:
Poza tym śpię jak głupia, dziś do 11.30:zawstydzona/y:
Na PLANETE właśnie program o ułożeniu pośladkowym i przekręcaniu Bobasów, oglądacie??
 
Katik, ja z M. często oglądam ten kanał. Ostatnio było o porodach lotosowych, o cesarskim cięciu, porodach w wodzie - i tak się naoglądałam, że chyba jednak wolę rodzić naturalnie:tak:

P.S. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że to napiszę:-D
 
Elvie - to jak jeszcze kiedys bedzie mialo byc cos fajnego to daj znac. Ja programu tv tu nie mam, a na necie nie zawsze sie zdazy sprawdzic gdzie i co fajnego leci.
 
reklama
Katik, ja z M. często oglądam ten kanał. Ostatnio było o porodach lotosowych, o cesarskim cięciu, porodach w wodzie - i tak się naoglądałam, że chyba jednak wolę rodzić naturalnie:tak:

P.S. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że to napiszę:-D

A ja się ostatnio naczytałam takich artykułów o porodach lotosowych w jakiś gazetkach dla ciężarnych i podziwiam ludzi, którzy się na to decydują. Ja bym zwariowała ze strachu dopóki by pępowina nie odpadła.:-D Poza tym jakoś napawa mnie to obrzydzeniem, ale to może dlatego że nie do końca rozumiem ideę tych porodów...
 
Do góry